şükela:  tümü | bugün
  • izmir yenikapı tiyatrosu yönetmeni. yenikapı tiyatrosu'ndan önce denizli gölge tiyatrosu, van tiyatro arin, van eğitim-sen tiyatro topluluğu, van kültür merkezi, ankara gençlik kültür merkezi, tiyatro ankara'da yönetmen olarak çalışmış. st. petersburg üniversitesi, tiyatro yönetmenliği mezunu. koyu beşiktaşlı.
  • gölge tiyatrosuyla başladığım tiyatro yaşantımda, tiyatro'nun (ve yanısıra hayatın) ne olduğunu çok güzel öğretmiş olan büyük üstad...
  • yenikapı tiyatrosunu eviren çeviren yoldaşımız. geçen gün, kendisine "orçun hocam" diye hitap ettim. bana "orçun yoldaş de, yoldaş!" dedi. sarılasım geldi ama utandım. üslubunu ve karakterini her zaman sevmişimdir. çok fazla görmüşlüğüm olmasa da abim gibi seviyorum.
  • iyi bir girişimcidir. ancak çıkardıkları gürültü kadar iyi yönetmen midir derseniz hayır değil olur öznel cevabım. yazar ise zaten değildir. ama buradan kötü yönetmendir anlamı çıkmasın elbette. fırsat buldukça yenikapı'nın oyunlarını izlerim seferi bir izmirli olarak. dediğim gibi kalitesi çok tartışılır, sonuçta bir sanat bu, lakin duruşları güzeldir, takdir ederim.
    takip ediniz efendim.
  • fanatik beşiktaşlı yoldaşlardandır.

ayrıca halkın takımı* grubunun da değerli bir üyesidir.