şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 3 ay önce verilmiş acik hava timarhanesi uktesi bu.

    fantastik unsurlar taşıyan dekadans ve ölüm adlı ilk kitabını raskol'un baltası yayınları'ndan çıkaran yazar.
  • 1983 yılında doğdu. almanya'da ve türkiye'de uygulamalı tiyatro bilimi, türkoloji ve karşılaştırmalı dil bilimi okudu. 2012 yaşar nabi nayır gençlik ödülleri'nde öykü dalında dikkate değer bulundu. ayrıca, oyun yazma ve şiir dalında ödülleri bulunmaktadır. öykü, şiir ve yazıları özgür edebiyat, sıcak nal, varlık, lacivert, şiirden, granada, izafi, kurgan, sarnıç öykü, natama, patika ve kurşun kalem dergilerinde yayımlandı. hâlen eski türk dili alanında doktora çalışmalarını sürdürmekte ve bir vakıf üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır. ayrıca; 2014 yılı altkitapöykü ödülü'nün sahibi junkie fix öyküsünün de yazarı.

    ya da

    1983 yılında doğdu. okumadı. kendi isteğiyle dekadan oldu. 2006 yılında öldü, 2013 yılında dirildi. ilk öykü kitabı dekadans ve ölüm’deki bütün öyküleri in morte yazdı. maalesef hâlen (tekrar öleceği güne kadar) yaşamaktadır.
  • türk edebiyatında avantgarde (postmodern demiyorum) eserlere imza atmış öykücü. teknik ve biçim bakımından yeni yöntemler deneyen ve bunu yaparken içeriği ön plana çıkarabilen bir yazar. deneysel bir tarzı var denebilir. ödüllü öyküsü "junkie fix" bir sınav kağıdı olarak tasarlanmış ve ölümü sorgulatan bir temayla işlenmiş. üstkurmacıyı, pastiji, metinlerarasılığı seven ve sürekli kurguyla oynayan bir yazar olması hasebiyle genel okura pek hitap edemeyecek ve küçük bir takipçi kitlesine sahip olacaktır; fakat aforizmalarıyla sosyal medyalarda çok beğeni alacaktır aynı zamanda.