şükela:  tümü | bugün
 • *öncelikle vejeteryan olmadığımı belirtmek isterim.

  instagramda gezgincift adıyla dünyayı dolaşan neslihan&orkun özkaya çiftinin hesabında(hikayesinde) görebileceğiniz üzere 16 günlük ördek embriyosunu(yani yumurtadaki yavrusunu) tuza banıp yeme olayıdır. nasıl bir midedir, nasıl bir gezginliktir anlamış değilim. hele ki bir kadının bunu yapması akıl almaz bir olaydır.

  ördek embriyosu
 • (bkz: balut)

  ördek fetüsü oluştuktan sonra yani bu durumda kısmen canlıyken pişirilerek çıtır çıtır kemikleriyle birlikte yenilmesi.
  yamyam çift,
 • “hemde bir kadının” bunu yapmasına neden inanılamıyormuş anlayamadım. kadınların zalimlik konusunda erkeklerden daha aşağı kalır bir yanı yok.

  konuya gelirsek, insan oğlunun pisliklerinden sadece bir tanesi dahadır.

  not: kullanmadığım için hikayeyi göremedim. yani olay asılsızsa çokta yüklenmeyin.

  yüce edit aşkına olay gerçekmiş! yani öyle diyor arkadaşlar.
 • agir mide bulandiran gezgin cifttir.

  manyak misiniz lan ??? koskoca dunyada yiyecek baska bir sey bulamadiniz mi aq ???
 • iki abuk sabuk insan, abuk sabuk yerlere gidip, abuk sabuk fotoğraflar çekinip, abuk sabuk fotoğrafları instagram denilen abuk sabuk yere yüklüyor ve abuk sabuk insanlar da bunları takip ediyor, gerçekten çok abuk sabuk bir durum. sanırım bu instagram denilen abuk sabuk şey'e hiç alışamayacağım.
 • denemişler işte, ne var bunda? bu çift midir bu işi başlatan? ördek embriyosu yemek ile herhangi bir hayvansal gıda yemenin ne farkı var? çift vegan olduklarını iddia etmiyor ki sonuçta. gezgin olduklarından bahsediyorlar ve de aşina olmadıkları bir şey denemişler.

  vegan değilim fakat bu işin kendi tabirleri ile bilirkişisi olan veganlar bile senelerdir hayvansal gıdanın her türlüsüne karşı. yani veganlar bile 'hayvansal gıdalar arasında fark yoktur' der sorarsanız. süt bile tüketmezler. yani kısaca bir halt yiyoruz, bari ikiyüzlülük etmeyip bunun arkasında duralım.
 • klasik işte. instagram denilen mide bulandırıcı ortamın ünlü yaptığı görgüsüzlerin yaptığı şey. parası olanın gezgin olduğu türkiye varoş zekalar cumhuriyeti vatandaşları.

  şu instagramın her şeyinden nefret ediyorum. en zengininden en fakirine kadar devasa bir mide bulantısı. bugün hükümet youtube ve bunu kapatıyorum diye bir karar alsın oyumu almayı geçtim yarın gidip partiye üye olurum.
 • yukarıda kadının zalimlikte farkı mı var denmiş. var kardeşim. bedeninde embriyo taşıyıp, büyütüp ve onu dünyaya getiren bir tür olarak farkı var.