• bu bisküviyi yiyip negrodan farkı yok diyenlerin ağızlarının tatları yoktur, bunlara ucuz olsun bok olsun ver yine yerler beğenirler.
  • çilekli cheesecake’lisinden aldım yedim, başta tadı fena değil gibiydi sonradan midemi bulandırdı, ağzıma geldi yediklerim.

incesi ise gayet iyi, normalinden daha iyi hatta bence.

üstüne çikolata kaplananları nasıl yiyorlar aklım almıyor, hayvan gibi ağır olur öyle.

negro daha iyi değil bu arada bence.
  • eğer 'popüler kültürün şişirdiği balon' kavramı bir din olsaydı oreo onun peygamberi olurdu.
  • şişirilmiş bir balondur kendisi. nasıl bir pr yapılıyorsa bir anda her tarafımız oreo oldu arkadaş. oreolu pasta, oreolu kek, oreolu dondurma, oreolu milka. alt tarafı iki bisküvi arası kremadan oluşan bir ürünün bu kadar patlaması inanılmaz bir pazarlama başarısı gerçekten. özellikle üretilirken kırılmış ve paketlenip satılamayacak bisküvilerin oreolu nogger diye millete kaktırılmasına bitiyorum.
  • süde bandırıp bandırıp yidiğim piskevit.

südünen birlikte çogeyi gidiyeah !
  • bağımlılık yaratıyor, kokain gibi meret. birkaç defa aldım, bir tane yemeye başlayınca bütün paket bitiyor. kattiyen eve almıyorum artık.
  • gençler öz hakiki oreo ispanya üretimli olanlardır. şu an türkiye'ye ve çoğu türki cumhuriyetlere gönderilenlerin yüzde 90'ı rusya ve ukrayna üretimli ve gerçek oreo ile alakaları yok.

yani bir yerde oreo görürseniz üretim yerine bakın. ispanya ise alın ukrayna veya rusya ise sakince aldığınız yere bırakın.
  • diğer kremalı bisküvilerin aksine, deneyimlerime göre klasik olanını laktoz intoleransı olanların tüketebileceği bisküvi. süt ürünleri ile aynı üretim bandından geçmesi (veya öyle bir şey) sebebiyle üstünde süt içerebilir uyarısı yer alsa da ürünün aslında içinde süt yok. bu sebeple sindirim sistemimde hiçbir etkisi olmuyor. tabii ciddi allerjik kişilerdeki etkisini bilemeyeceğim.

bir de bunun incesini yapmışlar fakat daha pahalı maalesef.
  • ülke sınırları içerisinde içine girmediği tatlı olarak yalnızca baklava kalmış olan ne idüğü belirsiz kurabiyemsi.
hesabın var mı? giriş yap