şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: şimdi reklamlar)

  bir nebze viral yazı olacak ama "bir arkadaşım ekolü" yalan bilgi içermesindense, direkt 1. kullanıcı olan bendenizin bir şeyler karalaması daha makbul olur elbet.

  4 nesildir çanakkale'de zeytinyağı üreten ailenin son jenerasyonu, yakın dostum özgür üzden'in girişimleriyle yakın zamanda piyasadaki yerini alacak olan zeytinyağı markasıdır. şahsıma minik bir hediye olarak gönderdiği "özel seri"sini deneyip son derece memnun kaldığımı da dipnot olarak belirteyim.

  detaylı bilgi için web site linki burada.

  gastronomika'dan da yüksek not aldığını şöyle belirtmekte fayda var elbet.
 • orfion markasi büyük dede mesleğini başka bir boyuta taşımaya çalışan özgür ve çerağ çiftinin projesiymis. web sitelerinde çok samimi bir paylaşımda bulunmuşlar. bi iki genç bu işe gönül vererek düzgün bir iş yaparak özel sektörden toprağa dönmenin derdindeler, pek çoğumuzun hayali yani. onlar için zeytinyağınin ne anlama geldiğini görüp okuyunca desteklemek için ben de bir sipariş verdim, marketlerdeki yağlardan çok daha keyifle yedim. o kadar anlamam yağdan ama samimi marka.

  https://www.orfion.com.tr/bizce-zeytinyagi/
 • etrafında yetişen yeşil bitkilerin rayihasını hissettiren, tatlı yakıcı bir tada sahip, şişesinden etiketine her ayrıntısına bayıldığım ödüllü zeytinyağı. dedelerin emeğiyle ortaya çıkmış ama şimdilerde cesur torunların omzunda yükseliyormuş; sırf bunun için bile çok sevdim orfion'u. zaten eskiyle yeninin ahengiyle sıkı bi sinerji oluştu mu başarı kaçınılmaz.
 • bugünlerde kampanyaları var. 5 lt teneke zeytinyağı kargosuyla 105,00 tl civarına kapıya kadar geldi. ürünleri zaten gayet başarılı. erken hasat - soğuk sıkım benim de favorim.
 • - burada 10 kere daha yazılsa yeri var: ürünleri zaten çok güzel, ama erken hasat soğuk sıkım sızma zeytinyağları muhteşem. kendileri de güzel insanlar belli, 1-2 yazışmadan anladığım budur. kefilim.
 • geçen günlerde londra ınternational olive oil competetions yarışmasında bronz madalya almış zeytinyağı. bu sene sirhada tanıştım kendileri ile şuan erken hasat zeytinyağlarını kullanıyorum müthiş lezzetli. tat ,aroma üstünlüğü yakıcılık ve acılık müthiş uyumu ile ilerde kendinden baya söz ettirecek .
  kısa bir not daha düşeyim ; iyi bir zeytinyağına ulaşmak için ne fabrikasyon ne de köylü üretimini tercih edin .üstün kaliteli zeytinyağı ancak ve ancak butik üretim tarzının hassasiyetleri ile mümkün. zeytinyağı gibi doymamış yağ asitlerine sahip bir ürünün çok hassas olduğu ve kolayca doymuş yağ asitlerine dönüşebileceğini ve yararlılığını kaybedeceğini unutmayın sevgili romalılar.