• bitince 1,5- 2 ayda doğada kaybolması ile çevreye güven veren bir aşk.
  • bugün (14 eylül 2018) vizyona girmiş. metroda her dakika reklamını görünce merak edip baktım. gizem karaca baş rolde yani bir numara yoktur, klasik saçma türk komedi filmlerinden biridir...

https://www.youtube.com/watch?v=hmdcrdlk2hs fragmanı burada buyrun siz karar verin.
  • bu aksam fox tv'de yayinlanan film. nedense takildim, sonuna kadar izledim. hayatimda bu kadar kotu bir film izlememistim.
  • fox tvde az önce yayınlanan şimdi de arkasından tekrarı çıkan film.saçma olaylar silsilesinin klasik türk filmlerindeki tipik bir örneğidir.boşa vakit kaybı yaşatmış olan filmdir.
  • geçenlerde fox'ta denk geldiğim vakit geçirmelik keyifli bir türk romantik komedi dizisi.fakat filmin sonu bana saçma geldi şöyle ki

--- spoiler ---

kekin içerisine koyduğu ilaçla uyutarak milletin mallarını çalan hırsız kız filmde polisler tarafından yakalanıyor fakat filmin son kısmında yine ortaya çıkarak köylüleri kekle kandırıp don gömlek bırakıp çete üyeleriyle kayıplara karışıyor
    --- spoiler ---

onun dışında izlenebilir orta şeker bir film
  • biraz önce fox tv de denk geldiğim ve karantina günlerinde can sıkıntısından izlemek zorunda kaldığım film.
    film o kadar kötü ki film boyunca lan hiç mi biz napiyoruz diye sormadınız kendinize diye iç geçirdim.
    filmin sonunda da dayanamadım araştırdım. filmin yönetmeni (bkz: enes batur hayal mi gerçek mi?) ve (bkz: cumali ceber 2) ve (bkz: oğlum bak git) gibi filmleri çekmiş.
    üzüldüğüm noktaysa senaryoyu bir trt klasiği olan (bkz: 7 numara)'nın ercep'i olan volkan girgin yazmış.

filmi izlemek isteyenler için şöyle söyleyeyim; bu entiriyi yazmak için filme harcanan emekten fazlasını harcadım :)
  • çizgi film izlemeyi tercih ederim
hesabın var mı? giriş yap