şükela:  tümü | bugün
  • şimdi yazacağım şeyler muhtemelen direkt onunla alakalı değil. tanımam etmem, bir kere bile mesaj atmadım kendisine, baştan belirteyim.

dün gece telefondan ekşi sözlüğe girince kimim kısmına tıkladığımda organik brokoli olduğumu gösterdi ekşi sözlük beta. bildiğin organik brokoli olmuş, onun istatistiklerine bakıyorum benim kimdir nedir kısmında.

sonrasında mesaj geldi allah allah dedim, orada da aynı sorun. ekşi sözlük'te nasıl bir dalgalanma yarattıysam organik brokoliye gönderilen mesajları gördüm. mesajları okuyamıyorum tabii ki, ilk başta lan bu kim bana mesaj atmış derken mesajı gönderen nikin üstüne tıkladığımda bomboş bir ekran ile karşılaştım. yani organik brokoliye atılan mesajların kimler tarafından atıldığını görüyor, ama okuyamıyordum. bu durum yaklaşık 2 saat devam etti, sıkıldım kapadım telefonu yattım. sabah uyandığımda düzelmişti.

ekşi sözlük'te yazılan başlıklara baktım da bu sorunla karşılaşan başka kimse yok gibi. ya da gecenin bir körü meydana geldiğinden benden başka dikkat eden ve rastgelen olmamış bu soruna.

bu da böyle bir anımdır.

not: anlık da olsa hesabına göz gezdirdiğim bir sözlük yazarı. :p
  • zamanında hoş sohbet ettiğimiz ekşi sözlük yazarıdır kendisi. uzun zamandır takip ediyorum ama bayadır boşladı sözlüğü. sohbetini özledik ey organik brokoli...