• en cüzel çay doğuş çay doğuş çay filan değil. en cüzel çay habudur

kadıköydeki çaykur'u bilen varsa, orada tadına bakmanız mümkün.
  • iyidir güzeldir ama yine de tirebolu 42 ile yarışabileceğini sanmıyorum. organik olduğundan olabilir demini biraz az verir.
  • güzel çaydır. lafta değil özde güzel çaydır. böyle çok hoş metal bir kutusu vardır. kutusu da içindeki çay kadar güzeldir.

bak oldu bi süre almayalı. yarın alayım.
  • izmirde bimlerde 12 liradan satılmaya başlamış. spot sepetinde satılıyor yani bitince bulamayabilirsiniz. hadi şimdi yardırın tiryakiler....:)
  • muhteşem çay. ömür boyu çay içmekle ilgisi olmamış beni çay tiryakisi haline getirdi. yurtdışında olmamıza rağmen, hanımla bundan bir dolap depoladık. nükleer felakette bile bizi bir kaç sene götürecek çayımız var. marketlerde bulunmama sebebi biziz.
  • poşet çayı dahil olmak üzere doygun bir tada sahip olan çay. normalde earl grey, tirebolu ya da tiryaki ve turist karışımı içen bir çay sever olarak tadını oldukça sevdim.
    sanırım uzun bir müddet tüketeceğim.
  • poşet çayı açık sevenler için çok uygun bir çay. ama demli ve renkli seviyorsanız sizi pek tatmin etmeyecektir, tavsiye etmem.
  • şu an çaykur'un en iyi çayı .yerli çaylarda en iyisi.
  • kararmayan, zift olmayan çay. bu ilk 90 dakika için geçerli, sonrasında ise önümüzdeki maçlara bakacağız.
  • benim için içimi en güzel olan çay, poşet hali bile çok iyi.
hesabın var mı? giriş yap