• alzheimer hastaları için çipi geride bırakarak kazanan proje. şimdi türkiye'nin özeti budur. organik hoşafı alın müsait yerinize sokun. sağlıklıdır. bir mühendis olarak aklı olan varsa fırsatı olduğu an gitsin.
  • her anlamıyla, yeni türkiye'nin bilim ve teknoloji gelişmişliğini sembolize etmesi gereken über buluş. istanbul'un girişine heykeli de yapılmalı.
  • pek anlamadim ben nasil bir sey oldugunu ama guzeldir herhalde, bi kere inorganik hosaf icmistim minerallerden ve tuzlardan yapilma, pek matah bisi degildi. bi de askerde haslanmis gergedan seyi yemistim, sivilde hic yemedim, alakasi yok oylesine aklima geldi, neyse, organik iyidir.
  • yeni türkiye'nin creme de la creme içeceği.

böyle siyasi resepsiyonlarda falan...

yakışır.
  • görmeyen varsa hala kızın çıktığı program kesitini bırakıyorum. kızın yaptığının içine beyaz şeker koymadan hoşaf yapıp, kavanozlara koymaktan öte bir şey olduğuna kanıt gören bana açıklasın. "organik" kelimesinin sihirli bir iyilik belirteci olması dışında hiçbir güvencesi olmadan yarışmaya gelmiş. intelligent labeling diye bir şey sıkıyor, sensör ile ürünün kalitesini sürekli olarak gözlemleyebilecekmiş. sadece bu dediği sensörlü etiket sisteminin prototipi ile yarışmaya katılsa ve bunun maliyetini uyguna çekmiş olsa alsın yürüsün derim. yarışma yapımcılarının savunduğu lojistik alanında getirdiği bir yenilik ise kesinlikle yok. evde yapılanın 3-4 hafta dolapta dayandığını ve kendisinin bu süreye bir eklemesinin olmayacağını söylüyor. sonuç olarak tek yaptığı şey "evde yaptığım ballı hoşafı markette satalım" demek ve üzerine hiçbir şey eklememektir.

tekrar söylemekte fayda var büyük ihtimalle sadece türbanlı olduğu veya yarışmayı gündeme taşımak için ortaya atılmış bir proje.
  • organik hoşafın kazandığını duyunca coştum. aklımda deli projeler var:
    1. kalemtraş ile açıldığında kısalan kurşun kalem
    2. kızgın tavaya koyunca eriyen tereyağı
    3. saçı taradıkça elektriklenen tarak
    4. sıcak suya atınca demlenen çay
    5. ani fren yapınca ses çıkaran lastik
    6. ışığı patlama sesinden hızlı giden havai fişek
    7. kapağını açık bırakınca gazı kaçan gazoz
    8. ...
    9. ...

alıntıdır.
  • adamlar yapay zekalar kendi aralarında konuşuyor diye program sonlandırıyor, biz de çok şükür" ramazanda diş fırçalanır mı "dan organik hoşafa geçtik. o zaman dans .
  • ülkedeki mucit ve mühendislerin ülkeyi terk etmesi gerektiğinin alametleridir.
  • fi tarihinde nenelerimiz, dedelerimiz tarafindan degil kübra ağca tarafindan 2017 yılında icat edilmiştir.

trt'den iyi mi bilecegiz? hic.

ekleme: yapilan butun elestrileri okuduktan sonra bilim oldugumu ispatlamak icin pastorizasyon yapmadan raf omrunu uzatma ve lojistik arge'si demisler ahsbxjks bi gulme geldi simdi. pastorizasyon nedir, hosaf nedir filan yazmistim sildim. ustumu cikarip deri kiyafetlerimi giydim, kabatas'a gidiyorum. ciao
  • eşeklerin anlamayacağı süpersonik ve devrim niteliğinde bir icat.
hesabın var mı? giriş yap