• maliyeti 30 bin tl olan arabanın 100 bin tl ettiğine inanıp alıyorsun da 1 kg organik tavuğun 80 tl ettiğine mi inanmıyorsun?
  • domatesin kilosunun 8 (yazıyla sekiz) tele olduğu türkiye'de şaşırtmayandır.

not: türkiye domates üretiminde dünya dördüncüsü, payı %7 civarı.
  • organik bütün pilicin kilosu yaklaşık 30 liradır. 80 lira olan ise organik pilicin löp göğüs eti.

organik piliç, organik olmayan pilicin aşağı yukarı 4 katı fiyata satılır.

organik olmayan bütün pilicin kilosu 7,5 lira.
    organik bütün pilicin kilosu yaklaşık 30 lira.

organik olmayan pilicin göğüs etinin kilosunun yaklaşık 20 lira olduğunu göz önüne alırsak, organik pilicin göğüs etinin kilosunun 80 lira olması normal.
  • çılgınlıktır. satılacakları marketlere nasıl naklediliyormuş bu organik tavuklar zırhlı para taşıyıcısı ile mi.

sigara dağıtan araçlardan sonra organik tavuk taşıyan araçların da soyulduğunu göreceğiz demek yakında.

(bkz: la casa de gıdak)
  • 30 tlye köy tavuğu aliim kardeşim size. gözünüzün önünde kessin temizlesin.

biraz araştırın, hemen dalmayın markete.

(bkz: istanbul’un köyleri)
  • abd den bildiriyorum

organik tavuk paundu 2 dolar kilosu 20 tl ama bu salmonella bulasmasin diye chlorine (camasir suyu) %1.5 oraninda karistirilmis solusyona batirilmis cikarilmis tavuk

ama paunduna 2.49 yani kilosu 25 tl verip (air chilled) kuru soguk hava uflenip salmonella korumasi yapilmis organik tavuk alabilirsiniz ki ben bunu aliyorum

benim merak ettigim tr de salmonella yi onlemek icin hangi sistem uygulaniyor

yesillendirin beni.
  • 1-bunlar hep doların yükselmesi yüzünden!
    2-ak partinin oyunu, kanmayın!
    3-imam hatipler kapatılsın.
  • azmis bence 150 olsun alamayan düşünsün
  • orvital marka deneyin. sertifikalı ve kilosu 30 tl civarı
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap