şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hoşsohbet, tatlı bir yazar.
  • muhtemelen yeni nesil heryerde türeyen piremses annelerinden. allah kocasına sabır versin ben yazdığı tek bir entriyi okurken hayattan soğudum.
  • açtığı başlıklar ile sürekli tepki toplayan, her açtığı başlıkta evli olduğunu belirten, hafif meşrep kadın yazar.
  • eğer kendinizi dibe vurmuş hissediyorsanız bu ablanın kocası olduğunuzu hayal edin. o zaman dünya size daha güzel görünecektir.
  • kocasına sözlük aracılığıyla mesajlar veren yazar. açtığı başlıklardan anlaşıldığı kadarıyla milletin kocalarıyla bir alıp veremediği var. kocası gelecek diye başka yerde güneşlenen kadın, kocası evde yok diye eve girmeyen adam falan... erkeği komple yarraktan, en ufak bir mevzuda karşısındakini yatırıp sikecek bir sapıktan ibaret sanıyor herhalde. şayet böyle ise fena. ha kendisini dünya'nın merkezi sanıyorsa daha da fena :d
  • türk tipi feminist rolü yapan troll ergen.

üçü bir arada.

gereksiz.
  • benimdir o :)

üstelik yağmurda dışarı çıkarsam eriyorum :)
  • ruh hastası.

(bkz: #80022889)
  • tam bi organik kezban...
    muhtemelen yaşlanınca kızıl başlı teyze olacaktır. kocasının da çok farklı olduğunu düşünmüyorum, muhtemelen kocasıda yanlış park eden arabaların sileceğini kaldıran mutsuz ihtiyar olacaktır...
    (bkz: kocaniz evde yoksa girmeyim diyen erkek komsu)
    (bkz: #80022889)
  • troll olmayı bile beceremeyen zavallı bir mahlukat.