şükela:  tümü | bugün
 • fatih terim
  fatih terim
  fatih terim

  bir kere daha haklısın hocam.2 gün önce söylendiğin gibi gerçekten çok organizeler ama amatörler allahtan.

  bugün oynanan kupa finalinde galatasaray lehine verilen 1.penaltı penaltı, 2.penaltı ise erman toroglu 700 kere izledi poziayinu net var veya yok diyemiyor.aptalca hata yapan lopez'in yarattığı pozisyona dahil olan diagne için darbe net sol ayağından ve topa dokunsa bile top hala galatasaray'lı oyuncuların önünde olduğundan diagne'ye yapılan faul.

  bunları geçtik, bunları hepimiz biliyoruz zaten.asil sorun 4 gün önce küme düşme maçı oynayan ve aleyhine yine tüm hakem yorumcularınca yanlış olduğu ifade edilen penaltı pozisyonu ve soldado'nun baraj içindeki manşeti için aynı futbolculardan ses çıkmadı ve kadıköy'de efendi efendi küme düştüler.

  aynı futbolcular bugün ise inanılmaz bir durumdaydı.acayip bir bilenmişlik vardı ki gol attıktan sonra bile golü atan manu galatasaray tribünlerine haraket yapıyordu sevinmek yerine.

  2.penaltıdan sonra iae özellikle lopez sahada yaptıkları yedek kulübesine gitmesi maçtan 1 saat sonra yapılan röportajda akhisar' lı güray hakeme allah belanı versin derken bu neyin hırsıydı.seneye en az 7-8 maç ceza almayı göze alan bu futbolcuların hırsı küme düşen takımdan çok görevli bir takım görüntüsüydü.bakalim bu lopez,güray,fatih gibi topçuların kaçı seneye akhisar'da olacak.

  bu amatör kötülüğe ve inanılmaz tahriklere sahada uymayan başta diagne ve belhanda olmak üzere tüm futbolcularımızı kutlar aynı konsantrasyonu pazar günü bu kötülerin son kalesi başakşehir'e ve alayına karşı son ders zili çalıyor olacak.her şey çok ama çok güzel olacak.
  hadi şimdi devam sosyal, görsel tüm medyada algı çalmaya.ya tutarsa :)