şükela:  tümü | bugün soru sor
  • muhalif olmayı bırak hiçbişeye tepki göstermeyecek insanları göstermiştir.
    filmi ilk haftasonu,923 bin kişi izlemiş.ki daha da izlenecek.milyon barajını çok rahat aşacak film.
    hadi bu kadar insan yeni sansür yasasını siklemiyor,yılmaz erdoğan’ın,davranışını filan da önemsemiyor da,bilet fiyatlarının yüksekliğini,ya da reklamların hala yarım saat sürmesini de mi takmıyor.
    bu nasıl bir robotlaşmadır ki,hiçbişeye tepki koymuyoruz.
    yapımcılar haklarını aradılar,aldılar.
    bence seyirci de kendi açısından olaya bakmalıydı.ve bilet fiyatlarını ve reklam sürelerini boykot etmeliydi,hiç değilse.bu sazanlık değil midir şimdi.çok kızdım,kusura bakmayın.
  • rahat ol! ekşi'den kimse gitmez bu filme..

edit: gittim.
  • pınar süt boykotuyla aynı derecede öneme sahip boykottur, yersen.
  • sansür yasasından haberleri bile yok, herkesi kendiniz gibi sanmayı bırakın artık. ülkeyi gözünüzde çok büyütüyorsunuz. klasik bir orta doğu ülkesiyiz işte, fazlası değil.
  • ilk on günde 2 milyonu aşkın izleyici tarafından izlenmiş.
    yılmaz erdoğan’ın en çok izleyici toplayan filmi olmaya aday.
    bu film ekşide bile çok beğenilmedi.ekşi dışında çok mu beğenilmiş ki,hala akın akın gidiyor millet.
    hem de yarım saat reklam ve fahiş bilet fiyatlarına rağmen.ilginç.
  • sinema filmi zevke hitap eder, zevkler farklıdır, beğenmek için giden, beğenen beğenmeyen vardır.

ama sen başlığında insanlara hakaret edersen, onlar da sana "orospu evladı, sana ne, sana giren çıkan mı var yavşak" der.
    yakışık almaz.
  • elimde 8 tane bedava sinema bileti vardı ama hadi o özel bir durum; bilet 9 lira ayrıca sıfır reklam! sazanlık neresinde bunun merak ettim!

lokasyon: agora sinemaları antalya.
  • turk sinema izleyicisi biraz avam maalesef. kafa yormayacak manasiz turk filmlerini tercih ediyorlar. altyazi bile okuyamadiklari icin cogu sinema salonu amerikan filmlerini bile bunlar icin dublajli gosteriyor*
    turk sinemacilari da bu kitleye agirlikli olarak dram ve komedi cekiyor.
    benim asil korkum bu korkunc zevksiz kitlenin tum sektoru ele gecirip sanat filmlerini imha etmesi.
    edebiyatta hali hazirda imha tamamlandi. kitapcilar komple avamin kitaplariyla dolu.
  • ilk sazan olarak beni yazın. 1 şubat saat 12:00 seansına gittim.
    (bkz: bir daha olsa bir daha yaparım)
    adam eksi sözlükte bile beğenilmedi demiş. bile demiş. ekşi de bile demiş. "bile" demiş.