şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2119 entry daha
  • hayatımda izlediğim en en kötü film. film bile değil bana kalırsa uzun metrajlı video.

sanırım ki bundan daha kötüsünü de izleyeceğimi sanmıyorum, o kadar kötü. sinema salonunda izleseymişim bu filmi herhalde böyle bir filme para yedirdiğimi kendime yediremez; intihar edermişim. türk sineması adına bir rezalet, utanç abidesi.
  • filmi netflix'e satalım diyen kişi ne ulu bir insandır öyle.
    kendisini her yerinden öpüyorum. bana hayatımın 1 saate yakın bir dilimini bahşetti.

orijinal organize işler'in hatrına izledik fakat; saçma kovalamacalar, istanbul görüntüleri, müzikli zorlama sahneler falan derken ileri ala ala bir saatte bitirdim filmi.

kıvanç tatlıtuğ'un oyunculuğu hatrına: 5/10
  • mekan seçimleri, istanbul'u yaşatması ile keyif veren, çok güzel bir film.
    yemek yiyip sonra da gece kulübüne çıktıkları mekan neresi bilen varsa yeşillendirmesini rica edeceğim.
  • netflix’ten izleyince neyseki sadece 2 saatinizi çalan film.

sinemaya gitseniz min. 4 saate mal olacaktır. artı olarak da min. 40 tl de gider yaratacağını düşünürsek gerçekten karalar bağlamayı gerektirebilir.

yeni çok güzel hareketler bunlar ekibinin reklamını yapmak için dizi bölümü gibi film çekmişler. komedi filmi denebilir mi bilemedim biraz değişik bir film olmuş. 4 kişi ailecek izleyelim dedik bi yerden sonra neyse buraya kadar geldik bakalım diye diye filmi bitirdik. aslında hiç sevmememe rağmen ilerlete ilerlete film izledim.

vaktinizi bu film ile öldürmemenizi tavsiye ediyorum.
  • beğenmedim ama beni en çok güldüren karakter kıvanç tatlıtuğ oldu.
    sezar’ın hakkı sezar’a.
  • ilk filmin hatrına izlenebilecek, sonrasında bahsi edilmeyecek film olmuş.
    kıvanç döktürmüş o ayrı.
  • burad yazılanları okuduktan sonra beklentilerim dip seviyede izlediğim film. sonrasında anladım ki ekşici piçlere birşey beğendirmek imkansız.

ilk film de konu yoktu oğlum lan. o filmin gerisinde kalması zaten imkansızdı. bu filmde bayağı bir senaryo var.

ezgi mola'nın oyunculuğuna laf eden olmuş. hakikaten geri zekalı lan bunlar. sırf memler zaten başlı başına bir oyunculuk sergilemiş. 1,50 boyunda tos toparlak hatun işte oyunculukla zaten adından söz ettirir. onu da becermiş. memeler de bayağı yardımcı olmuş.

yılmaz erdoğan bayağı oynuyor işte. mimikler jestler filan. ayrıca ben olsam aynı şekilde en çok para kazanacağım formul neyse onu uygulardım. ister netflix e satar ister kendim torrente yüklerim. elin korelisi gelecek mısır cipsini benim payımdan fazla tutacak yok öyle yağma.

kıcanç reyiz sana ayrı laflar hazırladım. lan oğlum sen manyakmısın? neden burada harcanıyon sen. git iki yabancı filmde oyna. ecnebi karıların aklını al. düş artık şu türl kadınının yakasından. rolün kendini tekrarlayan basit bişey olsa da çok aşmışsın karakteri. helalin var.

yılmaz erdoğanın kızını oynayan hatun yolun açık olsun.

damadı rolündeki genco. role çok yakışmışsın. inşallah özel hayatında bu kadar saf değilsindir. bende o kadar inandırıcı oldu.

filme notum 7,5 ezgi molanın memelere de notum 9. ona ayrı entry girmek lazım.
  • halkın genelinde bulunan bıkkınlık ve sıkkınlığın, yılmaz erdoğan' ın senaryo ve oyunculuğuna yansıdığı filmdir. sanki oyuncular bile bitse de gitsek gibi rol yapmışlar.
  • öncelikle filmi izleyecek olanlar asla burdaki saçma yorumlardan etkilenmesin. bi yazılanlara bakayım dedim de siz ne beğenirsiniz ki zaten elitliğin zirvesinde muhteşem ötesi yazarlar, sizleri anlamak mümkün değil . saygı duyalım bari. zaten ilk filmin tadı yok cart curt masalıyla kurulup izledim filmi.tekrar diyorum etkilenmeyin . gayet ilki kadar eğlendim güldüm . sahneler , mekanlar , oyunculuklar hepsi de çok iyiydi . çok beğendim , sinemada da izlerim evde de izlerim.
    yani daha fazla ne bekliyorsunuz çok merak ettim gerçekten. yine sinirimi bozdunuz bayık troller.
  • yılmaz erdoğanın filmlerini genel olarak beğenirim ve çok anlamasam da daha sanatsal kaygılarla çekilmiş olduğunu düşünürüm. yeterince komik olmayan (-ki öyle bir iddiası da yoktu aslında) ekşi elmaları bile gayet beğenmiş biri olarak bu filmi pek beğendiğimi söyleyemem. köyceğizdeki çiftliği genişletmek için para lazım olmuş ve film çekmiş gibi geldi bana. zaten çghb2'nin de bu film vizyona girer girmez başlamsı da bu fikrimi destekliyor bence. birbirinin reklamını yapmışlar sanki.

bunun dışında genç oyuncuları başarılı buldum. damat ve nalburun oğlu bence iyiydi. kıvanç kardeş de sadece kadınların beğenmesi yetmez erkekler de beni beğenmeli diye düşünüp böyle işler yapıyor sanırım.

genel olarak ilk filmin çok çok altında kaldığını söyleyebilirim. sinemaya gitmeye gerçekten gerek yokmuş. netflixe vermekle -bizim adımıza- güzel bir karar vermişler.
26 entry daha