• ben olsam çü be diye bağırırım.
  • bkz sevgili sözlük bizler çok özel yaratıklar olarak "insanlıktan" çıkamamaktan bahsediyoruz ya. bunu da üstelik yasalara göre belirliyoruz, yasa koyucuların absürtlüğü ve geriliği açıkça ortadayken hemde. oysa burada yapılan eylemde küresel ısınmaya karşı en etkili protesto yöntemi kullanılmaktadır. hümanizm çöptür. ötesi var mı? e yok. arkadaşları tebrik ediyorum.
  • bir intikam durumunun ihtimal dahilinde olduğu olaydır. kuvvetle muhtemel araç sahibinin oradaki köpeklere bir zararı dokunmuştur.
  • araba hasarlı olduğu için idareten konulan parçalar sökülmüştür. hemen bilmem ne rezaleti diye başlık açmayın.
  • bir benzerini de benim yaşadığım hadisedir. çalıştığımız şirkette bir arkadaşımızın hergün yıkadığı e30 kasa bmw sini, iş için dışarı çıkarken şirket aracının aynasından görerek o makus ruh haline büründü. şirketimizin tır firması olmasından mütevellit, "kim çarptı kaçtı lan benim arabama, hangi şerefsiz vurdu?" şeklinde yaktı yıktı. koştuk arabanın başına bakmaya. herkes kameralara bakın kim vurmuş incelensin dedi. arabanın önü darmadağın. resmen kamyon çarpsa bu kadar olur. bmw nin önü resmen yerdeydi. birkaç incelemeden sonra bu arabayı köpekler yemiş dedim. kimse inanmadı. sonra kamera kayıtlarından izledik ki, köpekler bildiğiniz dağıtmışlar arabayı. tam arkasına geçmişler ki olaya bizler dahil olmuşuz. ibretlik bir hikayedir. köpekler çete kurar, araba parçalar.
  • benzerini yaşadığımdır. bir sabah işe gitmek için arabamın yanına yaklaşırken arabanın inceden ön sola yatık olduğunu farkettim. biraz daha yaklaşınca baktım ki bizim ön plaka yerinde yok, arabanın önüne yere düşmüş kopuk bir halde. sol çamurlukta çok derin çizikler ve yamulmalar, ön sol tekerlek delinmiş ve inmiş durumda. tabi hemen aklıma bir kamyonun bijonları yüzünden çizikler ve tekerlek patlaması oldu fikri geldi. bir gün sonra görgü şahidi komşunun anlatımı ile her şey yerine oturdu.

mahalle dışından gelen bir köpeği bizim mahalle köpekleri benim arabanın yanında sıkıştırmışlar. köpeği ısırırken birkaç ısırık da arabaya olmuş. yabancı köpek bir ara arabanın altına, bir ara da üstüne çıkaraktan olaydan sıyırtmaya çalışmış. bu arada bizim tekerlek de delinivermiş.

lastik değiştirdiğim usta ilk defa böyle bir şey ile karşılaştığını söylemişti. bir süre sonra aracı çamurluktaki diş izleri ile birlikte sattım. bu da böyle bir anımdır.
  • daha 1 hafta önce arkadaşımın arabasının başına gelen olay.
    kız sabah kalkıyor bakıyor arabanın önü yok. polis molis aranıyor.karakol ekibi geliyor vs...bakıyorlar hanımefendi bu köpek yapmıştır vs diyorar tabi one lan dedik ama sonra baktık durum harbiden köpek olayı. büyük ihtimalle içeriye kaçan bir kediyi yakalamak için böyle yaptılar dedi polis olay kapandı ama bu bahsi geçen olay sanırım kan davası.yoksa bu derece olmak maşallah valla.
hesabın var mı? giriş yap