şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gerçekten organize bir şekilde işlerini hallediyorlar. tam bir mafya klasiği, tam bir organize suç örgütü taktiği, ilk önce darp sonra mala zarar verme, kurşunlanma ve son aşaması adam öldürme ki umarım olmaz mutlaka önlem alınmalı.

  koca devletimiz bu taksici terörürün arkasında duruyorsa yanlış yapıyor. uber' e ceza vereceğinize taksileri düzeltin. kaç sene önce güvenlik kafesli merkezi kameralı taksiler dediler seneler geçti bir adım atılmadı. denetim sıfır. devletimiz kusura bakmasın ben ailemi bu organize şebekeye teslim edemem, uber' i yasaklamanız yanlış.

  organize suç örgütü olmuşlar bile
 • dünyada ki en tehlikeli şey, organize olmuş cehalettir.
  yakında bunlar cinayet bile işlerler....
 • bu ülkedeki en büyük suç örgütü tarafından desteklenir ve kollanırlar.
 • (bkz: totö)
 • senelerdir insanlara kan kusturan, şikayet üzerine şikayet alan, şirketlerin vergi kaçırmasına bile sahte fiş düzenleme suretiyle yardımcı olan taksiciler; kannatimce yalnızca yabancı menşeli olduğundan dolayı, hizmetlerinde kullanan herkesten gayet olumlu geri dönüşler alan uber'e karşı devlet tarafından tam anlamıyla kayırılmaktadır.
  gerek trafikte yarattığı sıkıntılar, gerek müşterisini dolandırması, gerek uber şoförlerine yaptıkları sebebiyle, görevini adam gibi yapanlar tenzih edilmek suretiyle taksicilerin cezalandırılması şart. aksini iddia edenler de o taksi şoförlerine farksızdır.
 • hemen hemen her sektörde olduğu gibi burada da aynısı olan durum..aslında durum şu ; bunlar da kendi bildikleri ya da düşündüklerinin doğru olduğuna inanıp diğer düşünceyi ortadan kaldırmayı hedefliyorlar..aslında isteyen istediği şekilde seyahat edebilme hakkına sahip anayasal olarak..bunların bir anlamda yaptıkları kişiyi anayasal hakkından mahrum bırakmak yani büyük bir suç işleniyor alenen ama dur diyen yok..halbuki düşünmeleri gereken şey sadece kendilerini geliştirmek..sadece düşünseler insanlar neden uber kullanmaya yöneliyorlar diye sorunu çözecekler aslında..ülkede herkesin olduğu gibi bunlar da kendi adaletlerinin peşindeler...bu adalet birilerinin ölümü ya da mahvolması olsa bile..zaten bizi bu ben merkezci yaklaşım sona götürüyor aslında..herkes en önemli en doğru olanın kendisi olduğu gibi bir sanrı yaşıyor resmen ülkede..ve bilin bakalım bu düşüncenin kaynağı neresi ??