• dünyada ki en tehlikeli şey, organize olmuş cehalettir.
    yakında bunlar cinayet bile işlerler....
  • taksicilere karsi orgutlenmeli. hicbir haklari yok. dernek vakif kurulmali. zorbalara karsi birlikte ve guclu durmazsan zorbaliga devam ederler.
  • (bkz: totö)
  • senelerdir insanlara kan kusturan, şikayet üzerine şikayet alan, şirketlerin vergi kaçırmasına bile sahte fiş düzenleme suretiyle yardımcı olan taksiciler; kannatimce yalnızca yabancı menşeli olduğundan dolayı, hizmetlerinde kullanan herkesten gayet olumlu geri dönüşler alan uber'e karşı devlet tarafından tam anlamıyla kayırılmaktadır.
    gerek trafikte yarattığı sıkıntılar, gerek müşterisini dolandırması, gerek uber şoförlerine yaptıkları sebebiyle, görevini adam gibi yapanlar tenzih edilmek suretiyle taksicilerin cezalandırılması şart. aksini iddia edenler de o taksi şoförlerine farksızdır.
  • gerçekten organize bir şekilde işlerini hallediyorlar. tam bir mafya klasiği, tam bir organize suç örgütü taktiği, ilk önce darp sonra mala zarar verme, kurşunlanma ve son aşaması adam öldürme ki umarım olmaz mutlaka önlem alınmalı.

koca devletimiz bu taksici terörürün arkasında duruyorsa yanlış yapıyor. uber' e ceza vereceğinize taksileri düzeltin. kaç sene önce güvenlik kafesli merkezi kameralı taksiler dediler seneler geçti bir adım atılmadı. denetim sıfır. devletimiz kusura bakmasın ben ailemi bu organize şebekeye teslim edemem, uber' i yasaklamanız yanlış.

organize suç örgütü olmuşlar bile
hesabın var mı? giriş yap