şükela:  tümü | bugün soru sor
 • birini tatmin olmasına izin vermeden partnerler arasında tespit edilen * sürede en yüksek arzu / heyecan seviyesinde tutma ve zirveye ulaşmasına izin vermeme temeline dayalı cinsellik oyunu / "bdsm uygulaması" .

  her ne kadar teoride basit görünse de " female orgasm denial " deneyim ister. pek çok kadında daha yoğun zevk ve çok daha güçlü orgazm' larla sonuçlanır. " klitoris " in farklı yöntem , şiddet ve sürede uyarılması kadar uyarımın aniden veya belli sürelerde kesilmesi , vibrasyonlu oyuncakların vibrasyon şiddet / süre ve kullanım çeşitlikleri uygulamanın temel ayaklarıdır.

  bdsm dünyasında " itaat eğitimi " , itaatin pekiştirlmesi , " kural pratiği " gibi amaçlarla sık kullanıldığı gibi vanilla world' da zevk ve heyecanı katlayan bir oyun olarak yer bulur.

  fetish dünyada kadınlar için chastity belt erkekler için chastity cage gibi oyuncak / araçların ana çıkış noktasıdır.

  mümkün olduğu kadar uzun süre uyarılmış kalıp boşalmamaktan zevk alanlar olduğu gibi olası en uzun zaman * tam tatmini yaşamamak/ yaşayamamaktan zevk alan ve bunu kendisine fetish edinmiş insanlar vardır. "mastrubasyon" sırasında hem erkekler hem kadınlar tarafından bilinçli veya bilinçsiz şekilde uygulandığı da sık gözlemlenir.
 • kegel kasları kondisyonsuz olan erkeklerin yapmakta zorlanacağı cinsel pratik. edging ya da cum denial şeklinde de adlandırılabilmektedir. kabaca tam boşalacak noktaya gelmişken boşalmayarak bu kısır döngüde devam etmektir.

  bardağa hızlıca kolayı doldurup köpüğün en üst noktaya çıkmasını sağlamak fakat bardaktan asla taşırmamak gibi bir şey*. ayrıca önünde sonunda boşalmazsanız ve erkekseniz blue balls olarak adlandırılan kasık ağrısı canınızı sıkabilir.
 • orgazmdan alınacak zevki 10'a katlayabilecek eylem, kendinizi bir bilene emanet ediniz
 • basitçe boşalmanın engellenmesi olarak tanımlanabilir.

  öncelikle bilinmesi gereken konu (bkz: edging)
  edging ;masturbasyonda(çoğu zaman) yada ön sevişmede (bazen) boşalma yaklaştığında durmak ve tekrar devam etmeye verilen isimdir.basitçe alınan zevkin arttırılması için yapılır.

  orgasm denial ise seksde yada seks içindeki oyunlarda bir tarafın diğerinin boşalmasına izin vermemesi veya bekletmesidir.sıklıkla bdsm ve cuckold da görülebilir.

  cuckold da;hotwife ile beraber olan bull ,cucky nin katılımına izin vermez.cucky nin kendini tatminine engel olmak için chastity belt (chastity cage) kullandırır.ödül olarak milking alabilir.
  (bkz: cuckold)
  (bkz: hotwife)
  (bkz: bull)
  (bkz: cucky)
  (bkz: chastity belt)

  bdsm de;master sahibi olduğu ve yönettiği sub/slave in boşalmasını istemez ise bunu emreder aksi durumda cezanlandırma olacağı kesindir.

  (bkz: bdsm)
  (bkz: master)
  (bkz: slave)
 • - mmmmhhhh aaaaah oooh
  + geldin mi bebeğim
  - hayır ne münasebet.