• insanlara iftira atmakta son derece profesyonel bir kimse.

sadece onunla aynı fikirde değilsiniz diye insanları kışkırtmak amacıyla nick altınıza gelip akp gençlik kolları beyni bilmem ne yazabilir. tipik bir faşist. ahlaksız ve aklını yettiremediği yerde şiddete başvurmayı marifet sanan bir yandaş. yandaşın bayrak sallayanı hatta.

böylesini de ilk defa görüyorum, sanki ben adamın gece sohbetlerine katılmak zorundayım. pilavmış da bilmem ne. ancak kendi kitlenizi kandırabilirsiniz bu tür şeylerle. beş yıldızlı otellerde gidin hadi iftar miftar yapın. hain herifler.
  • şu sahneyle hep gözümde canlanan olaydır.

pardon
  • yaktığı tek sigaranın mantığı ister zengin ol ister fukara yemekten sonra yak bir sigara olan yazar.

bakir ve gözlüklü olmasından şüpheleniyorum.
  • aradan ay geçti, ben hala 20 tane adam koskoca halı sahada nasıl 2-2 berabere kalabilir bunu düşünüyorum. ayağının dümenine sıçtığımın forvetidir kendisi.
  • hipster olmasının dışında kusuru olmayan güzel bir insan, samimi en azından aşık oldum diyor şiyir yazıyor fotoğrafların altında, 1-1.5 yıldır filan bitionda daha bir allahın kulunun üf sanane be salak dediğini görmedim bu adama. neden olmuyor böyle şeyler? çünkü bitioncılar farkında adamın geyik yaptığının.

bir de bunun tersi olanlar var, mesela insanların fotoğraflarını inceleyen yorum yapmayan, sonra mesajla kız seni bi sikem mi diyenler var.. allah hepimizi ve sevdiklerimizi onlardan korusun, görseniz kelimeleriniz kifayetsiz kalır öyle çirkin mesajlar.
  • sigara içmeyen biri için, büyük kayıp..
  • (bkz: overrated)
  • kankamın ex aşkı olduğundan kendisine karşı kesinlikle duygusal yakınlık hissetmediğim ex sevdiceğim.
  • çok güzel dudakları olan bir yazar.

edit: kendisi kankamın aşkı olduğundan öpmedim, öpemiyorum.
  • çorum prensi.*
hesabın var mı? giriş yap