şükela:  tümü | bugün
  • şu an milli savunma bakanı olarak görev yapan genelkurmay eski başkanı hulusi akar’ın memleketi kayseri’de yaptırdığı ve kendi ismini taşıyan camidir. caminin mimarisinde selçuklu etkileri görülmekte.

caminin açılışını 13 ekim 2018 cumartesi günü kente gelip toplu açılış töreni yapacak olan recep tayyip erdoğan yapacak.

kaynak

düzeltme : yazım
  • devlet personelinin ne derece iyi kazandığının göstergesidir.
  • ismi “cukka” olsa daha iyi olurdu.
  • adindaki orgeneral lafi igrencligin basi olan yer. o kadar merakli isen adini ver yeter. rutbeni ne karistiriyorsun?

ben de ordinaryus profesor zihni sinir kerhanesi actirmak istiyorum. selcuklu motifleri de olsun. devlet te parasini versin ustelik.
  • allah katında herkesin eşit bazılarının daha eşit olduğunu gösteren yapı. 30.genelkurmay başkanı falan da ekletseydin reis ,eksik kalmış.
  • en azından mimari bakımdan standart camilerden daha güzel duruyor.
  • gayet guzel bir manevi yatırımdır lakin ismini vermese daha iyi olacaktır. lakin kamalistler eğer bir cukkalama arıyorsa 80 darbesini yapan amerikancılara baksın nasıl sikmişler iflahınızı cakma kamalizmle.
  • ileriki zamanlarda ismi değiştirilmesi gereken, müslümanların ibadet ettiği mekan.

zira bahsedilen şahıs boynuna tasma niyetine palaska/kemer takılan ve türk ordusunun haysiyetini yerle bir eden kişidir.

faşist ilan eder misiniz beni bilmiyorum ama orada yapılacak tek şey ya ölmek ya öldürmek.
  • cami yaptıracak parayı nereden bulduğunu merak ettim açıkçası.

tanım: eski genelkurmay başkanının yaptırdığı islam dini ibadet mekanı.