şükela:  tümü | bugün
  • kemal kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı gerçekleştirdiği iddia edilen kişi.
  • alperen ocakları üyesi bir erzurumluymuş.

ha benim kurduma ha.

http://www.dha.com.tr/…irganin-kimligi-_642997.html
  • rahmetli muhsin baskan ölmeden once bir roportajinda bahsetmisti " birileri bizim bahçeyi sulamaya calisiyor" diye. buradaki sahsin bu sulama isi ile ilgisi var mi yok mu acilen anlasilmali. paralelcilerin de defteri dürülmeli.
  • en buyuk delikanliligi ve meziyeti bienal, sinema, tiyatro basmak olan
    haysiyetsiz bir camiaya mensup oldugu iddia edilen kisidir.

bu saldiridan anladigim apo ile gorusen, kurdistan diyen, ozerklik veren sanirim kemal kilicdaroglu'dur.

bu cakma ulkucu, alperen vs olusumlarina uye itlerin tek bildigi hala lise cikislarinda cocuk tokatlamak,
    universitelerde kampus icinde, giris cikisinda poliscilik oynamak.
    o da 100 metre otede ki polise gotunu yaslayarak.

kendi liderleri muhsin yazicioglu'nun katilini hala bulamamis bir iktidar var,
    10 sene once ozerklik mi ? yok canim derken simdi ozerklik ilani var,
    ulkenin guneydogusunda asker, polis hakgetire,
    onun bunun evladi hala cikmis yaptigi harekete bak.

memlekette bu kadar satilmis, serefsiz varken hala bazi kavramlar uzerinden
    ilerliyor olmak cok tuhaf.
  • saldırı işi büyük bir ihtimalle kendisine ihale edilmiş zavallı. arkasında ankara'ya kök salmış kişi ya da kişiler olduğu konusunda kuşkularım var.
  • alperenlerle ülkücüler arasındaki farkı bilmeyenlerin hakkında mal mal konuştuğu adam.

not: ikisi de değilim.
  • olası bir chp-mhp ittifakını bozma konusunda atılmış "ufak" ve "önemsiz" bir adımdır kendisi, maşadır.
  • (bkz: #41852008)
  • bir görüş gürbüz değildir, dövüş gürbüz hiç değildir.
  • (bkz: orhan öğüt)

edit: sözlük habertürkten daha doğru ve daha güvenilir bilgi içermektedir. olay dan sonra öğüt diye ve halen de öğüt diye alt yazı geçmektedir ben onu baz alarak düzeltme yaptım ama götümde patladı.

üsteki bkz düzeltmek gerekirse bakmayınız olacak.