şükela:  tümü | bugün soru sor
 • habertürk ekonomi yazarı.

  pazar gezmesi sırasında başından geçen "ilginç!" olayları köşesinde yazmayı seviyor anlaşılan.
  http://www.haberturk.com/…e-elektrik-kesilirse.aspx

  yalnız yazmadan önce küçük çaplı bir araştırmaya girseymiş keşke, zira amcam 100 metrekarelik galatasaray store ile 5000 metrekarelik teknoloji marketin enerji ihtiyacını bir sanıyor anlaşılan.

  kasalara "ups" bağlayın diye de akıl vermiş. oldu olucak floresanlara da ışıldak bağlasınlar.

  böyle büyük çaplı bir kesintiden sırf kasada on dakika bekledi diye magazayı sorumlu tutması empati yoksunluğundan başka bir şey değildir. sonuçta o magaza da enerji ihtiyacını avm den karşılıyor. avm'nin jeneratörleri'nin devreye girmemesiye yalnızca satun değil, avm içerisinde ki bir çok magazayla birlikte diğer elektronik marketler; teknosa ve bimekste mağdur olmuştur.

  (bkz: forum istanbul)
 • gündem medya grubunun kurucu ve ortağıdır. kendisi uzun yıllarını ekonomi alanında haberciliğe ayırmış olup yaptığı önemli haberlerle bir çok şirketteki yolsuzluğu durdurmuştur. piyasa patronlarını oldukça yakından tanır. borsa istanbul'da küçük yatırımcıya destek olmak amacıyla arif ünver ile borsa okulu açmıştır. ve türkiye'de ki ilk yatırımcı klübünü kurmak için alt yapıyı atmıştır.
  şu anda [http://borsagundem.com/ finansgundem.com da yazmaktadır
 • şu yazısı ile de ayarı vermiş ortalığı yakıp yıkmıştır.manipülatör çeteler
 • uzun süredir "hisseler üzerinde ayak oyunları yaparak" küçük yatırımcıyı hiç edenlerin hoşuna gitmeyecek şeyler yazan zat.
  yazıları dikkatli okunduğunda, tehdit veya tehditler alıyor olması sürpriz değil.
  oysa 2 satır saçmalasa, "büyük patronlar çok şak şak şak" dese. ekmek elden su gölden geçinip gidecek.
 • mükemmel bir analizci ve yayıncıdır