şükela:  tümü | bugün soru sor
 • muhalefet partilerin tbmm'de yeterli çoğunluğu varken gss rezaletine artık bir son verilmesi için ilk hamleyi gerçekleştirerek milyonlarca mağdurun umudu olan bursa milletvekili: (bkz: chp'li sarıbal'dan gss iptal edilsin çağrısı)
 • bursa'da yıllarca emek ve demokrasi mücadelesi içerisinde aktif olarak yer alan, uzun dönem ziraat mühendisleri odasının ikinci başkanlığını sürdüren, oldukça alçak gönüllü ve samimi bir insandır kendisi.

  aynı zamanda abdullah levent tüzel ile birlikte meclisteki en düzgün milletvekilidir yeni dönemde.
 • http://www.birgun.net/…-alinmak-istendi-129159.html

  skandal ya bu bildiğin! lafa gelince demokrasi, seçilmişler cart curt; işine gelmeyince o seçilmişlere, darbelere layık orman kanunlarını uygula. yok ya!

  çok merak ediyorum, o el ense çeken polis memuru bu yaptığı magandalığın bedelini ödeyecek mi!
 • cemaat-akp ortaklığı döneminde bolca kullanılan askeri vesayet terimini artık akp bile kullanmıyorken chp'de askeri vesayet yanlılarının olduğunu söylemiş, atatürk döneminde bile laikliğin olmadığını iddia etmiştir.

  https://odatv.com/…sayetciler-var-1801181200_m.html

  ayrıca devletin bittiğini de söylüyor. madem öyle siz ne yapıyorsunuz? bitmiş ve kurtarılması imkansız bir devlet varsa elde, neden hala parlamentodasınız?
 • 1920'lerde halifelik kaldırılmış, din islamdır ibaresi çıkartılmış. 1930'larda laiklik anayasaya konmuş, sanayileşmeye geçiş daha yeni becerilmiş. neymiş, atatürk döneminde laiklik yokmuş.

  böyle kafadaysanız, chp'de işiniz ne, gidin yeşiller ve sol gelecek partisine katılın.

  güya kılıçdaroğlu'na edilen lafların miktarı artınca nasıl kılıçdaroğlu haklı olarak çıkıp sabahattin ali'nin ölümünü hatırlattıysa, bu da geçmişi eleştirerek muhalefeti susturacak.
 • erdal inönü döneminden beri chp'ye çöreklenen kürtçü-liberal kliğin elemanlarından birisi. bir taraftan boktaki boncuk muamelesi yapılan islamcılar, bir taraftan sosyal demokrat soslu patronlar, bir taraftan bu kürtçü-liberaller içten içe çürüttü chp'yi. ortaya çıkan şey akp'ye sadece para yiyorsunuz noktasından vurabilen, ideolojisi olmayan güdük bir chp.
 • konuştuğu kitleyi eyleyebilmek adına cumhuriyet'i ezip geçen sonra da "ben aslında öyle demedim, ben ne müthiş atatürkçüyüm var ya" diye geri vitese takan kaypakgiller familyasından bir tür.
 • bu adam "atatürk döneminde dahi laiklik ve demokrasi yoktu" dedi ve şu anda parti meclisi adayı. hem de iki farklı anahtar listede birden. kılıçdaroğlu'nun ve shpcilerin.