şükela:  tümü | bugün
  • enis kirazoğlu'nun multiplayer'a transferiyle tanıdığım göründüğü kadarıyla güzel kalpli` insan.

https://www.youtube.com/watch?v=aqv3yjure10

tunca arslan da sevimli ama biraz psikopat tarafları var...
  • çok sempatik bir adam. kendime benzitiyorum bu yüzden*
    kişisel kanalına da abone oldum. yorumların çoğuna cevap vermeye çalışan tatlı bir adam. enis ve tunca ile voltranı oluşturuyorlar.
  • ya iyi bir insana benziyor da multiplayer'daki videolarında hızlı konuşmasından ben yoruluyorum izlerken. kendi kanalında öyle değil hiç.

arkadaş, öyle bir şey ki çoğu zaman tek cümlede söylediğinde anlayacağımız şeyi 5 cümlede, aynı cümleyi 5 kez farklı şekillerde inanılmaz hızlı ve stresli bir şekilde söylemeye çalışıyor. yani ben içimden ''tamam orhun, internet bitiyor, çok konuşma'' diyorum içimden.

halbuki tunca öyle mi? adam tane tane, sakince konuşuyor, ne kendini ne bizi yoruyor.
  • burayı okuduğundan eminim, ve itiraf ediyorum, benim kendisinde rahatsız olduğum şey kesinlikle hızlı konuşması değil, enis kirazoğlu'nun yanında kendisini ikinci plana atma gereği duyması beni rahatsız eden.

sen derya deniz bir adamsın, yanlış anlaşılmasın enis kirazoğlu da öyle. ama ikinizden birinin frontman olmasına gerek yok ki abicim. tunca da aynı mesela.

gerçi enis bunu bilerek yapmıyor ama herifle öyle bir aura var ki multiplayer kanalına pewdiepie konuk olsun, o bile o ortamda sönük kalır kirazoğlu yanında.

neyse, seviliyorsun panik atak görünümlü adam.
  • temiz ve bilgili bir insan belli. ama multiplayer'daki videolarda biraz daha geri planda kalsa daha iyi olacak gibi. ilk başlarda sırıtmıyordu konuşması ama cidden bir yerden sonra o konuşunca hem yoruluyorum hem de videoya olan şevkim kırılıyor.
  • multiplayer'ın sevimli, genç ve aşırı hızlı konuşan çalışanı. ayrıca çok çalışkan biri. 27 yaşındaymış.

edit:düzeltme için @jai vu 'ya teşekkürler
  • efendiliğiyle takdirlerimi toplayan oyuncu kişi.
  • bazen ses çıkararak beni korkutan kişi şahıs.
  • cıvıl cıvıl, topluluk karşısında gerilen, trakyalı bir kardeşimiz. üstelik de beşiktaşlı. daha ne olsun.*

(bkz: brother from another mother)
  • bir gün ceza'yla herhangi bir oyun üzerine sohbet döndürsünler istiyorum.