şükela:  tümü | bugün
 • ea in yeni çıkardığı ürünleri üyelik sistemiyle oynatması olayı. bi nevi origin access son 6 ay içersinde çıkan oyunları oynamanıza izin veriyorsa premier de yeni çıkan oyunları o an oynayabileceksiniz. şimdilik sistemde sunulacak oyunlar;

  origin access oyunları +

  fifa 19
  a way out
  unravel two
  madden nfl 19
  anthem legion of dawn edition
  battlefield v deluxe edition

  aylık 15 euro yıllık ise 99 euro olacak sistem henüz aktifleşmedi.
 • ea'in yeni abonelik sistemi.

  access ile oyunların on saatlik deneme sürümlerine erişebiliyorken bu yeni abonelik sistemiyle oyunlar çıkmadan beş gün önce oyunlara erişme imkanınız olacak hemde sınırsız süre ve tam sürüm.

  ayrıca bu sistemle oyunları indirmeye gerek olmayacakmış sanırım. bulut sistemi üzerinde olacak oyunlar böylece istenilen yerden istenilen zaman erişilebilecek.

  kaynak
 • ea'ye göre ülkemiz avrupa ülkesi olduğu için avrodan dayayacaktır bize.
  oyunlar indirilecek ayrıca onlive gibi bir şey değil yani. var olan origin access gibi.
 • anladığım kadarıyla origin access in tüm yeni oyunları kapsayan modeli. normal şartlarda origin access ile aylık 5 dolar ile ea nın son oyunları hariç tüm oyunlarına ulaşabiliyorduk. bu üyelikle yeni çıkan oyunlar da sisteme dahil olacak. her sene fifa alıyorsanız çok avantajlı görünüyor.

  battlefield, fifa gibi seriler zaten her sene çıkıyor. bunlara vereceğiniz para ise 60+60 dolardan 120 dolar. 100 dolar verip bu oyunların yanında 80-100 oyun daha oynayacağız. bence gayet başarılı. xbox ın gamepass ile yapmaya çalıştığını bence çok daha iyi yapıyor ea.