şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 7. sezon x files bölümü. irresistibleın devamıdır. donnie phaster akıl hastanesinden kaçmış ve favori kızıl saçlısının* peşinden gitmeye karar vermiştir.
  • the x-files'ın 7. sezon 7. bölümünün adı.
  • soen'in dinlemekten bıkamadığım lykaia albümünün 2. şarkısı.

"words hard to forgive
    when we faaaaall from grace"

ile başlayan outro bölümünde şarkının bütün duygusu tek bir vokal melodisinde yoğunlaşıp, ardından suya atılan taşın yarattığı dalgalar gibi yayılıyor. çok ama çok güzel.

bu albümün her bir şarkısına böyle entry girebilirim, her birine birer öykü bile yazarım. o kadar içselleştirdim. belki yaparım.
  • "dead you are" ile başlayan nakarat kısmı daha iyi olsa benim için dünyanın en güzel şarkısı olabilirdi. girişi çok güzel, temposu çok güzel, ritmini yavaş yavaş artırması çok güzel ama nakarat kısmı biraz zayıflatıyor şarkıyı, tempo düşüyor ve o baştaki gazı aşağı indiriyor. biraz bayık olmuş o kısım. bi de daha kısa olsaymış şarkı tadından yenmezmiş. yine de mükemmele çok yakın, soen abilerimizi tebrik ediyorum.
  • son zamanlarda dinlediğim en iyi şarkı olabilir, tadı damakta kalan bir leprous etkisi yarattı.
  • “bu kadar muazzam bir şarkı için yok denecek kadar az entry girilmesi çok üzücü.” dediğim soen eseri.