şükela:  tümü | bugün
 • henüz piyasaya çıkmamış ancak hepsiburada.com da satışa sunulan ped. 10 tanesi 15tl biraz pahalı ama nasıldır bilemeyiz.

  link
 • watson'sta da satılan orkid'in yeni ürünüdür. tanımı verdikten sonra kullanıcı yorumuna geçelim; şimdiye kadar kullandığım açık ara en iyi ped. hakikaten yok gibi rahat, dokusu gayet başarılı ve benim için en iyi özelliği de, pişik yapmaması. evet diğerlerine göre pahalı ancak değer.
 • anam ben aldım bunu bugün. kukum kanatlandı adeta! yani kutunun üstündeki yazıları okuyunca, öyle bi mecburiyet hissettik kendisiyle beraber;

  "infinity orkid hijyenik ped dünyasında (caps lock on) devrim yaratıyor(caps lock off)

  "orkid infinity, şimdiye kadarki en inanılmaz pedimiz. orkid infinity'i deneyin. deneyene kadar inanmayacaksınız"

  şimdi bi kere: "infinity'i" ?

  birend menıcır arkadaş, biliyorum ki sen de "öyle mi yazsak böyle mi yazsak" diye "karın ağrısı" çekmişsindir (uu beybi, konuyla ilintili teşbih yaptım). fakat tüketiciyi eğitmen lazım. eğitmiceksen de ingilizce isim koyma şu naneye. "infinity'yi" yazmak kasıyor, feys var mı?

  ikincisi: "deneyin, allahın adını verdim deneyin lan! oğlum çok pis itelediler bunu r&d'den, el mecbur sike sike satıcaz artık. bi kere deneseniz, 2. çeyrek hedeflerini tutuyoruz zaten. en inanılmaz pedimiz bu, kızlı erkekli kullanıyoruz sevinçten. şş bi deneseniz ya la?!"

  inanılmaz ped nedir biliyo musun orkid? ağrı kesici etkili orkiddir. stres alıcı orkiddir. sevgili bulan orkiddir.

  siz de bunları bi deneyin canım. biz kukumla, long viikend için uçuş planları yapıyoruz. alttan itişli ilk seyahatimiz olucak, deneyene kadar inanmıyorum.

  hürmetler tatlışım.
 • müthiş bir peddir efendim. şu memory foam denilen malzemeye benzer bir yumuşakligi ve dokusu var. nasil bir emiciligi varsa yuzeyde hic bisey kalmıyor ve dolayisiyla minimum islaklik ve nem oldugundan rahatsiz olmuyorsunuz. ilk elime aldığımda uzerindeki deliklerin genisligi beni şüpheye dusurmustu ama kullandiktan sonra anladim ki en guvenilir ped olabilir.
 • 4 kişi birleşip, o senenin haberlere konuk olan en büyük danasını alıp kesmişsiniz gibi ağır kanamadan hastaneye kaldırılacak durumdan bir tık az kanamıyorsanız eğer, zaten tüm pedler emicilik konusunda illa ki işinize yarayacaktır. (şurada 20 sene öncesine kadar ped mi vardı zaten? bez katlayıp koyuyorlarmış. o zamanlardaki kadınlar naapsın)

  benim için bir pedin "iyi" olmasının sebebi vardır. biri inceliği (ilk çıkan pedleri hatırlıyorum, 1 parmak kalınlığında, içi pamuklu, yorgan gibi pedlerdi. insan onunla nasıl rahat eder...) bir diğeri de reklam gibi olacak ama, pamuksu dış yüzeyi... istediği kadar petek desin, emici desin, yumuşak desinler, orkidin bu pedden önceki pedleri yüzey olarak tırışkaydı. hele sıcaklarda, yarabbim! ufuletler bastırırdı.

  koteks yüzey konusunda süper iş çıkarmıştı. inanılmaz yumuşak ve sanki çamaşıra değiyormuş hissi veren bir yüzeyi vardı. ama koteks de mübarek, uçak kanadı kadar ped yapılmaz ki... iri kıyım bir insan evladı olmama rağmen koteks kullandığımda bacaklarımın tam olarak kapatamadan, bozulmuş tirbüşon gibi geziyordum. o kadar enine geniş ped mi olur. bir kuku en fazla kaç cm eninde olabilir!

  gel gelelim, bu orkid koteks'e pek içerlemiş olacak ki, kendi ergonomik yapısıynan koteks'in yımışaklığını birleştirip hakikaten şimdiye kadar en şukela pedi yapmış. fiyatı tampon etkisi yapmıyor değil, biraz giriyor. ancak zaten değişen hormonlar ve dolayısıyla hali hazırda yerinden oynayan sinirler ve atan şartellerle son derece boktan günler geçirirken ped kadar elzem bir şeye verilecek paraya acıyacak değilim.

  orkid yetkililerine buradan selam eder, bu kadar reklama artık hiç olmassa 1 koli orkid infinity hedi etmelerini beklediğimi belirtirim.
 • sızdırması yok gibi yalnız kullanım süresi arttıkça hafiften ağırlaşıyor sanki
  bildiğin elektronik eşyaların içindeki beyaz köpükten ped yapmışlar.
  (bkz: faydalı bir eser)
 • kotex'in ürününün aynısını yapıp çok çok yeni bi teknolojiii, dünya üzerinde bu teknolojiyle yapılan ilk hijyenik ped diye reklamını yapan firmanın yeni ürünü. rossman'da 25 tl alışveriş karşılığı 5 tl'ye 10 adetlik paketini satıyorlardı aldım, ama bi numarası yok, kotex'in aynısı işte.
 • pcos sebebiyle kırk yılda bir regl olan birisi olarak pedler arasındaki farklı son derece iyi anladığımı düşünüorum.

  hani birini hergün görsen ondaki değişimi algılayamassın ama uzun aralıklarla görürsen kilo verdiğini, kilo aldığını, efendim saçının uzadığını falan çok net algılarsın ya, öyle işte...

  perlerimizi ortaya koyacaksak, allahımın üstüne yeminler olsun ki, diğer pedler bu pedin önünde diz çöker tövbe ister! o derece.

  nasııııl bir kuruluk, nasııııll bir yumuşaklık. bildiğin pamuklu kumaştan sakız gibi bembeyaz babane donu giymiş hissi yaratıyor.

  şahane yaw!
 • kendisinin always infinity haliyle amerika da tanıştım. sonra türkiye`ye dönünce muadili var mıdır diye araştırırken orkid infinity şekliyle satışta olduğunu öğrenmek bünyemde büyük neşe yarattı. kesinlikle çok kaliteli bir ürün. on numara beş yıldız!
 • alt yapışkanı, nasıl olmuş da o kadar dandik yapışmayan cinsten üretilebilmiş bilmiyorum. sadece bir defa (ilk çıktığında) alıp bir daha bedava kadar ucuzlasa bile almadım.
  fakat kime sorsam, çamaşıra yapışmama sorunu olmadığını söyledi. bende ise her türlü çamaşıra itina ile yapışmadı.
  geçenlerde gecesinin de çıktığını gördüm. demek ki gündüz versiyonu tutmuş. belki iyi bir indirimde bir kere daha şans verebilirim çünkü üst yüzeyi ve inceliği ve yok gibi hissettirmesi ve emiciliği gayet başarılıydı.