• anam ben aldım bunu bugün. kukum kanatlandı adeta! yani kutunun üstündeki yazıları okuyunca, öyle bi mecburiyet hissettik kendisiyle beraber;

"infinity orkid hijyenik ped dünyasında (caps lock on) devrim yaratıyor(caps lock off)

"orkid infinity, şimdiye kadarki en inanılmaz pedimiz. orkid infinity'i deneyin. deneyene kadar inanmayacaksınız"

şimdi bi kere: "infinity'i" ?

birend menıcır arkadaş, biliyorum ki sen de "öyle mi yazsak böyle mi yazsak" diye "karın ağrısı" çekmişsindir (uu beybi, konuyla ilintili teşbih yaptım). fakat tüketiciyi eğitmen lazım. eğitmiceksen de ingilizce isim koyma şu naneye. "infinity'yi" yazmak kasıyor, feys var mı?

ikincisi: "deneyin, allahın adını verdim deneyin lan! oğlum çok pis itelediler bunu r&d'den, el mecbur sike sike satıcaz artık. bi kere deneseniz, 2. çeyrek hedeflerini tutuyoruz zaten. en inanılmaz pedimiz bu, kızlı erkekli kullanıyoruz sevinçten. şş bi deneseniz ya la?!"

inanılmaz ped nedir biliyo musun orkid? ağrı kesici etkili orkiddir. stres alıcı orkiddir. sevgili bulan orkiddir.

siz de bunları bi deneyin canım. biz kukumla, long viikend için uçuş planları yapıyoruz. alttan itişli ilk seyahatimiz olucak, deneyene kadar inanmıyorum.

hürmetler tatlışım.
  • müthiş bir peddir efendim. şu memory foam denilen malzemeye benzer bir yumuşakligi ve dokusu var. nasil bir emiciligi varsa yuzeyde hic bisey kalmıyor ve dolayisiyla minimum islaklik ve nem oldugundan rahatsiz olmuyorsunuz. ilk elime aldığımda uzerindeki deliklerin genisligi beni şüpheye dusurmustu ama kullandiktan sonra anladim ki en guvenilir ped olabilir.
  • pcos sebebiyle kırk yılda bir regl olan birisi olarak pedler arasındaki farklı son derece iyi anladığımı düşünüorum.

hani birini hergün görsen ondaki değişimi algılayamassın ama uzun aralıklarla görürsen kilo verdiğini, kilo aldığını, efendim saçının uzadığını falan çok net algılarsın ya, öyle işte...

perlerimizi ortaya koyacaksak, allahımın üstüne yeminler olsun ki, diğer pedler bu pedin önünde diz çöker tövbe ister! o derece.

nasııııl bir kuruluk, nasııııll bir yumuşaklık. bildiğin pamuklu kumaştan sakız gibi bembeyaz babane donu giymiş hissi yaratıyor.

şahane yaw!
  • watson'sta da satılan orkid'in yeni ürünüdür. tanımı verdikten sonra kullanıcı yorumuna geçelim; şimdiye kadar kullandığım açık ara en iyi ped. hakikaten yok gibi rahat, dokusu gayet başarılı ve benim için en iyi özelliği de, pişik yapmaması. evet diğerlerine göre pahalı ancak değer.
  • artık gratislerde bulunmamaktadır. hatta hiç bir yerde bulunmamaktadır. orkid bu hareketiyle ne yapmak ve nereye varmak istemektedir?
    karaborsa olmuş mübarek, trendyol da bir paketi(1 paket) 72 tl olarak gördüm. ben sövdüm, siz de sövün.
  • nedendir bilmem piyasada artık bulamadığım muhteşem ötesi ped. orkidcim sen hayırdır ya? bu kadar iyi bir ürünü piyasadan neden çekersin ki? kırgınım.
  • lan arkadaşlar, bunu piyasadan çekenlere karşı çok doluyum, umarım bir sabah uyanırsınız ve kotex yüzünden yatağınızı kan gölü içinde bulursunuz. bilsem kolilerce depolardım.

ananın zamanında ped mi vardı derler şimdi, cebimden ped çıkarıp ağzınıza sokabilirim bu sinirle.

hayatta küçük lükslerim kalmıştı ayda 3 gün rahat etmek gibi onu bile elimizden aldılar, umarım yok olursunuz.
  • fiyatına gelen inanılmaz zamla beni derin hüzünlere ve internet aleminde ucuza bulup bi koli depolamama iteleyen peddir. yıllardır başka ped kullanır kullanmaz pişik lanetiyle cebelleşiyorum. allah sizden razı olsun p&g ama o ne fiyat lan ayıp %100e yakın zam mı olur?! 25e çıkmış fiyat vay nere gidem stoğum bitincee
  • zaten orkid'den başka ped kullanmayan biri olarak memnun kalacağımdan neredeyse emin olarak satın aldığım ped.

yalnızca "fiyat farkına değer mi acaba" diyordum ki diğerlerinden çok daha uzun süre idare ettiği için mantıklı olduğunu düşünüyorum. tek sıkıntım şu ki, uzun süredir orkid platinum kullandığım için koku hapsetme özelliğine fazla alışmışım. gerçi bunun koku hapsetmemesi daha sağlıklı olabilir ama yazın rahatsız edici olur mu bilemiyorum.

edit: bu arada 2 senedir olan şeyi bugün keşfettiğime üzülüyorum şu an.
  • 4 kişi birleşip, o senenin haberlere konuk olan en büyük danasını alıp kesmişsiniz gibi ağır kanamadan hastaneye kaldırılacak durumdan bir tık az kanamıyorsanız eğer, zaten tüm pedler emicilik konusunda illa ki işinize yarayacaktır. (şurada 20 sene öncesine kadar ped mi vardı zaten? bez katlayıp koyuyorlarmış. o zamanlardaki kadınlar naapsın)

benim için bir pedin "iyi" olmasının sebebi vardır. biri inceliği (ilk çıkan pedleri hatırlıyorum, 1 parmak kalınlığında, içi pamuklu, yorgan gibi pedlerdi. insan onunla nasıl rahat eder...) bir diğeri de reklam gibi olacak ama, pamuksu dış yüzeyi... istediği kadar petek desin, emici desin, yumuşak desinler, orkidin bu pedden önceki pedleri yüzey olarak tırışkaydı. hele sıcaklarda, yarabbim! ufuletler bastırırdı.

koteks yüzey konusunda süper iş çıkarmıştı. inanılmaz yumuşak ve sanki çamaşıra değiyormuş hissi veren bir yüzeyi vardı. ama koteks de mübarek, uçak kanadı kadar ped yapılmaz ki... iri kıyım bir insan evladı olmama rağmen koteks kullandığımda bacaklarımın tam olarak kapatamadan, bozulmuş tirbüşon gibi geziyordum. o kadar enine geniş ped mi olur. bir kuku en fazla kaç cm eninde olabilir!

gel gelelim, bu orkid koteks'e pek içerlemiş olacak ki, kendi ergonomik yapısıynan koteks'in yımışaklığını birleştirip hakikaten şimdiye kadar en şukela pedi yapmış. fiyatı tampon etkisi yapmıyor değil, biraz giriyor. ancak zaten değişen hormonlar ve dolayısıyla hali hazırda yerinden oynayan sinirler ve atan şartellerle son derece boktan günler geçirirken ped kadar elzem bir şeye verilecek paraya acıyacak değilim.

orkid yetkililerine buradan selam eder, bu kadar reklama artık hiç olmassa 1 koli orkid infinity hedi etmelerini beklediğimi belirtirim.
hesabın var mı? giriş yap