• (bkz: kafan çok güzelmiş güle güle kullan)

edit:başlık başa kalmış. uyarı için teşekkürler.
  • yanında börek falan da yapabiliyorsa iyidir, gün teyzesi olabilir. sadece kısır yetmeyebilir.
  • şöyle zeytinyağlı, nar eşkili, bol yeşil soğanlı ve taze naneli olursa neden olmasın?
  • yuuh, oha ve çüş diyorum amk. aslında diyecek birşey bulamıyorum. ülkemi o kadar büyük siktiniz ki artık insanlar herşeye inanıyor anasını sikiyim. adam orkidten başladı tüm israil mallarına verdi, veriştirdi. ayrıca eskiden facebook falan hikayedi ama artık annelerimiz, teyzelerimiz bildiğin günde facebookta insanların ne yaptığını konuşuyorlar. o yüzden buna inanan insan sayısı bayaa bir fazla olacak. o kadar cahiliz ki okumayı öğrendikten sonraki kısımda cahil olmadığımızı düşünüyoruz. "ben mi cahilim? okumayı biliyom ben be" diye bir cevap var lan. tayyibin elini tutup ayılan mı ararsın, tavuğu siken mi ararsın. avrupa, asya ve afrikayı birleştirip bu kadar da geri kalmış bir ülke olamaz. en iyisi bizim yarımada kopsun ana karadan sonra ver elini cebelitarık devamında da bermuda şeytan üçgeni.
  • ticaretin ruhuna aykırı bir tez.

sen çocuk yapamazsan orkid kime ürün satacak?
  • keşke denilesi saçma haber.
    keşke kısır yapsaydı da dünyada nufusunun önüne geçilemez gereksiz artışı bir miktar da olsa azalsaydı.
  • kalin bulgurdan yapsin. zaten çok sevmem, baska türlü olursa yemem.
  • jenerik marka oldugu icin turkiye pazarinda ismi degistirilmeyen orkid'in avrupa'daki ismiyle always'ten yegane farki pedin icine kondugu poset. ama oyle embesilsin ki hurafeye inanmak yerine markette raftan urunu cekip firma eslestirmesi yapmak aklina gelmiyor, gelemiyor.

bu embesil almanya'da always kullaniyodur kesin, olmadi naturella. gotunden haberi yok derler ya, bu bi nebze ilerisi, tenasul uzvundan habersiz.

mal.
hesabın var mı? giriş yap