şükela:  tümü | bugün
  • giriş seviyesinde ingilizce dilinin ana mantığını öğrenmek isteyenler için pratik, kolay ve anlaşılabilir eğitim videoları bulunan kişidir.

kendisi videolarında özellikle okullarda ve kurslarda verilen genel müfredata bağlı eğitim sisteminden oldukça farklı bir yöntem izlemektedir.

kendi youtube kanalında fazla eğitim videoları olmamakla birlikte,

mevcut olan ingilizce giriş seviyesindeki eğitim videolarında, ingilizce zamanları (meşhur tensler) bazı basit ve az sayıdaki özel işaretler yardımı ile görsel hafızada kalacak şekilde yaptığından, eğitim videolarını oldukça akılda kalıcı ve yararlı bulduğum kişidir.

youtube linki
  • internet sitesini uzun bir süre ardından faaliyete geçirmiş olan ingilizce öğretmenidir.

özellikle ilk dersini izlerken, kendisinin "s2elp" olarak adlandırdığı 4 adet işareti ile bitmiş / devam eden / gelecek / geniş zamanlara ait cümle yapılarının mantığını çok kısa bir sürede aktardığını düşünmekteyim.

ayrıca sitesine üye olanlara ilk dersin bir kısmını ücretsiz olarak sunmaktadır.

www.ingilizceol.com
  • british aksaninda oldukça başarılı olan şahıs. hep merak ederdim türk olup da çok iyi ingilizce telaffuzu olan biri var mıdır acaba diye, bu arkadaşi gerçekten çok başarılı buldum.
  • ingilizceyi konuşup arada saçmalıyorsanız, ara ara videolarının üzerinden geçilmesi gereken kişi.