şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: eren bulbul)
 • ben bi itiraf gormedim teroristlerle catistiklarini soyluyorlar sadece. boyle bi video cekip paylastiklari icin de baslari belaya girecektir muhtemelen.
 • ilk entry' deki "öldürmeye yetiştirilmiş çocuklar" ifadesine takıldım. gören de gladyatör yetiştiriliyor sanacak. o gencecik çocuklar vatan savunması için orada bu bir. çatışma çıkmış ve çocuklar karşıdaki tepeyi tararken tepe yanmış bu iki.
  sayın sevgi pıtırcığı yazara soruyorum. o askerler çatışmanın ortasında her şeyi bıraksın kovalarla tepede çıkan yangına mı müdahale etsin?
  sen rahat ol munzur da akar, kızılırmak da akar. vatan hainlerine rağmen şimdiye kadar aktılarsa bundan sonra da akarlar.
 • çatışma sonucu alev alan yerler olmuşsa da olmuştur. ne büyüttünüz be? çok yeşili seviyorsanız teröristleri beslemeyin. ne yapacak asker ağaçlar yanmasın diye ateş mi etmeyecek? napalm olsa da atsalar üzülmem. necmettin yılmazın katilleri geberir belki.
 • orospu çocuklarının götünden anladığı video.

  ormanı yakmak için değil teröristler yüzünden sıktıklarını anlatıyorlar. ve bu mallar gelip hâlâ laf çevirmeye kalkıyorlar.

  türk askerine, sabiha gökçen'e dil uzatmaya kadar ileri gidebiliyorlar bu orospu çocukları.

  ortada bir katil varsa, öldürmek için yetiştirilmiş varsa onlar 15 yaşındaki çocuğun canına kıyan namus şeref yoksunlarıdır.

  ırzını siktiklerime bak topraklarımız diyor, katiller diyor. madem o kadar kararlısın ve kahraman görüyorsun kendini, çık dağa senin de götünü siksinler.
 • bu başlığı açanın anasını bacısını sikmesini dilediğim askerlerdir. bunun gibi orospu çocukları bu sözlükte cirit atıyor, hepinizin anasını avradını sikeceğiz piç oğlu piçler.
 • mağduriyet edebiyatı nasıl prim yapıyorsa artık, dibine verdiğiminin teröristi bile geberip giderken "ama ormanlar yanıyor" diye ağlıyor.

  başlığa bakacak olsan askerlerin kasten orman yaktığını zannedebilirsin. bir de "doğdukları günden beri öldürmeye yetiştirilmiş" demiş kalleşin önde gideni.

  doğdukları günden beri öldürmeye şartlananlar o çocuklar değil, o çocukların ateş attığı teröristlerdir. o çocuklar askerlik süreleri bitince oradan gidecek, bir daha silahla milahla da işi olmayacak ama ateş ettiği teröristler o dağlara çocuk yaşlarda çıkıp geberdikleri güne kadar oradan ölüm saçıyor.
 • başlığa bakarsan dersin ki gezi parkı eylemi.çocuklar pkk lı itler yüzünden yaptıklarını anlatıyor.zorunuza mı gitti.