şükela:  tümü | bugün
  • istanbul ve muğla'da geniş alanda etkili olan orman yangınlarını, pkk'nın dahil olduğu halkların birleşik intikam milisleri adlı örgüt üstlendi

anfnews sitesi türkiye'de yasaklı olduğu için kaynağı vpn ile görüntüleyebilirsiniz. malum, pkk'nın haber ajansı.

adı geçen örgüt, halkların birleşik devrim hareketi'nin kısaca pkk, mlkp, mkp, tkp/ml-tikko, dkp-bög, thkp-c/mlspb ittifakının silahlı unsuru.

edit: anf sitesini görüntüleyemeyenler için ekran görüntüsü

edit2: yangına ait görüntüler

yangınlar sonucu ölen hayvanlar

edit3: ölen hayvan görüntülerinin daha eski görüntüler olduğu yönünde mesajlar aldım, not düşeyim. fakat onlarca hektar alan kül oldu, maalesef yaşananlar farklı olmayacaktır, bu sebeple fotoyu kaldırmıyorum.
  • çocuk katillerinin son icraati.
  • anasını siktiklerimin aldığı nefes zarar. yıllardır bir avuç götü boklunun fişini çekemeyen devlete de ben...
  • kaynağa giremiyoruz ama yakında trt'de osman öcalan'la yaparlar açıklamayı.

pkk'nın zıvanadan çıktığının göstergesi.
  • bebek katilleri oldu doğa katilleri. nerede o havalimanı yapılacak diye bilmem kaç bin ağaç kesildi diye ağlayan solcu tayfa. hadi götünüzü göreyim. pkkya giydirin biraz
  • odtü'de ağaç kesimine karşı çıkan belirli bir grubun bir kelime dahi etmeyeceği edemeyeceği katliamdır.

hbim diye bir örgüt üstlenmiş, klasik pkk oyunu. bombalı saldırıları da 'tak' diye bir örgüt üstleniyodu. pkk üstlenmiştir uzun lafın kısası.

edit: küfürlü mesajlarınız kendinize kalsın, rica ediyorum. aktroll diyenler olmuş, ben sadece vatansever, atatürk'ün izinde bir türk genciyim..
  • hala bu orospu çocuklarını savunanlar var.

busunuz, bu kadarsınız.

orman yakar, öğretmen öldürür, masum halkı bombalar, bebek bile öldürürsünüz.

kötülük, canilik, barbarlık ve vahşet ruhunuzun bir parçası olmuş.

sonrada utanmadan bu ülkeyi faşistilikle, katillikle suçlarsınız.

bilinç yoksunu, nefret köleleri...
  • ne diyeyim bilemedim, ateşler de yanarak geberirsiniz umarım.
  • (bkz: halkların birleşik intikam milisleri)

şu isim ile herhangi bir konuda bir haklılıkları olma ihtimali 0 zaten ki orman yakarak bu mallıklarını tescillemişler. be beynini siktiklerim; bu ağaçlar türklere oksijen veriyor da kürtlere vermiyor mu?
  • bir terör saldırısı çeşidi olarak ormanları yakmak!!!

aşşağılıkça demek az bile !!