şükela:  tümü | bugün
 • bir mama sitesi. mama kumbarası da var.
  https://www.instagram.com/p/bzs_l3olarh/

  "www.ormanamama.com adresimizde can dostlarımız uygun fiyata premıum mama yesin diye 21 eylül 2017 - 4 ekim 2017 arasında first class köpek mama çeşitleri süper indirim avantajı ile 129.90 tl' dan 54.90 tl ücretsiz kargo ile satışa sunulmuştur.bu fiyat yansıması destek alan grupların kumbaralarında da aynıdır."

  ozetle diyor ki git sokak hayvanlarini besleyen mama kumbaralari icin mama al. bilmiyom eksiciler duyuyo musunuz yoksa engellediniz mi beni?
 • sokak hayvanlarina destek icin kurulmus guzel bir organizasyon. herkesin destek olmasi lazim.
 • daha çok desteğe ihtiyaç var...
 • dikkat çekilmesi gereken oluşum. günlük hayat koşturmasından şahsen yardım edemediğimiz canlılara yardım ediyorlar.

  dini bayramlarda yardımları kimse eksik etmiyor, lütfen doğaya karşı görevimizi de bilelim ve çerez parasını bu dünyayı birlikte yaşadığımız güzel canlılardan esirgemeyelim.

  edit: nasıl bağış yapılabileceğini editleyeceğim ancak uzun bir güncelleme öncesinde özellikle örnek bir sayfayı paylaşmak istiyorum, aşağıdaki genç kadın çok fazla canlıya destek oluyor ve bir kurum değil,gönüllü. bu nedenle hayvanlar için temizlik ilaç ve yiyecek malzemelerine ihtiyacı oluyor. ormanamama üzerinden bu kullanıcının adresine mama yollanabilir. instagram sayfası da aşağıda, biraz göz attıktan sonra etkilenmemek elde değil. hasta hayvanları görmek bir yana, onları bu hale getirip ortadan yok olan, insan denemeyecek kişilerle bir arada yaşadığımız gerçeği daha da vahim.
  instagram: fundakucuk09
  ormana mama bağış sayfası:
  https://www.ormanamama.com/…ysever&description=true