şükela:  tümü | bugün
  • ingilizce alt yazılı dizi izleyebilceğiniz bir site. normal şartlarda ingilizce alt yazılı diziyi torrent harici vs bulmak çok zor oluyor. bu site sayesinde indirmeden istediğiniz yabancı diziyi ingilizce alt yazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.
  • çok yüksek kaliteyle arayacağınız her türlü yabancı diziyi bulabileceğiniz bir internet sitesi. oda arkadşım sağolsun akşam akşam hayatımın güzelliğini yaptı bana.

http://ororo.tv/en
  • ingilizce altyazılıdır fakat gerekli ayarları yaparsanız bilmediğinizi kelimenin üstüne geldiğinizde türkçesi çıkar. gayet kaliteli bir site.

edit: sign in yapın. dil ayarı üst menüde accounts kısmında.
  • geç yükleme problemi olan site, bi türlü randımanlı kullanamadım. bi püf noktası varsa yeşillendirin.
  • bugün keşfedip çok beğendiğim ama takılmadan dizi seyredemediğim site. bağlantı hızım yetmiyor biraz kaliteden ödün verseler fena olmaz, rahat seyrederim.

deli gibi alternatiflerini aramaktayım.
  • yaklaşık 10 yıldır çok değişik internet siteleri üzerinden film izleyen birisi olarak söyleyebileceğim tek şey ororo.tv den daha iyisini bugüne kadar görmediğimdir, aradığınız her diziyi kolayca buluyor ve hiçbir şekilde saçma sapan reklamlarla uğraşmıyorsunuz. eğer üye olunmazsa günlük sadece 1 saat izleme limiti veriliyor. ben üye oldum, 3 aylık yaklaşık 22 tl ödeyerek sınırsız dizi, film izleyebiliyor ve daha güzeli bir tıkla ingilizce alyazısı ile birlikte indirebiliyorum.
  • hakkında niçin bu kadar çok(!) entry girildiğine şaşırdığım efsanevi şey, yeni oyuncağım bundan sonra.
  • tüm dizileri kolaylıkla bulabiliyorsunuz üstelik görüntü kalitesi gayet iyi.üyelik aldığınızda dizileri indirebilmek de cabası.kısaca yıllardır aradığım site.
  • süper site ama geç yükleniyor. diğer her şey harika. bütün diziler var, görüntü kalitesi mükemmel ama yavaş. ücretli üye olunca problem düzeliyor mu bilmiyorum ama bu siteye değer.
  • yeni favorim. dizimag, dizist, diziport vs hepsini salla. böyle izlemek çok keyifli. ayrıca married with childrenvar. daha ne olsun.