şükela:  tümü | bugün
  • söylenildiği herhangi bir durum ve/veya ortamda kendisine seslenildiğini düşünerek "efendim" diyen bir arkadaşım var. bir de kibarca efendim diyor garibim öyle de kanıksamış bu lakabı. hayat çok tuhaf.
  • her taraf bunlarla dolu her taraf. neslini siktiklerim her yerde.
  • gazeteciler arasında epey bir miktarda vardır bunların.

hayatının baharında gencecik bir kız* tecavüze uğramış, öldürülmüş. tüm türkiye ayağa kalkmış, herkes olayı lanetliyor. bu orospu çocuğu gazetecilerden bazıları, orospu çocuğu polislerden sızdırdıkları olay yeri fotosunu gazetelerine, internet sitelerine koymaktan utanmıyorlar.

superpoligon.com sitesindeki orospu çocuğu, bu entry sana girsin.
    hport.com.tr sitesindeki orospu çocuğu, sana da girsin.
    haberturk.com sitesindeki orospu çocuğu, sana da girsin.
  • evin önünden sikindirik bir mobilet ile bağırttıra bağırttıra 20. kez geçen kişiye orospu çocuğu denir. hatta orrrrosspu çocuuu denir.

hala geçiyor orospu çocuğu ya hala geçiyor...
  • haykırmak istiyorum.. konuşamıyorum.
  • sözlükte ayağa düşmüş küfür cümlesi. siz nasıl bir insansınız arkadaş bunu açık açık kullanabiliyorsunuz. yani adama ibne dersin, puşt dersin, pezevenk dersin ama orospu çocuğu ne demek arkadaşım? bu kadar mı saygısızsın, ailenin seni böyle yetiştirmediğine eminim arkadaşım ben. bu senin ego tatminin, çok klişe olacak ama klavye delikanlılığın. öyle sokakta en pısırık adama bile orospu çocuğa diyemezsin, o adam gelir o lafı götüne sokar. hayır şu zamana kadar gördüğüm kadarıyla kimse bana buradan bu küfürü etmedi, ama anaya sövülmez oğlum, siz nasıl insanlarsınız?
  • iş dünyasındaki karşılığı, müdür ya da müdür vekilidir.
  • yoldan geçen araba üstünüze çamurlu su sıçratır ve o anda yapılabilecek en muhtemel eylem:
    orrrrrrrrrrrrospu çocuğuuuuuuuuuu......
    (hayır yani haksızsam haksızsın de)