şükela:  tümü | bugün
 • babam emekli bir avukat olmasına rağmen zaman zaman diğer meslektaşları icin kullandığım deyim, özlü soz, vecize

  bir amca var, adam komşumuz, emekli maaşına icra gelmiş 2 yerden, geldi durum budur yeğenim diye, emekli parası ile cocuk okutuyor adam üniversitede, dedi ki ne yapmalı ne etmeli, babam dava acacaksın hem maaşın üzerindeki bloke icin hem de sana maaşını vermeyen orospu cocuğu banka memuru icin hem de o avukat icin. amca "orospu cocuğu avukat" dediğini duyunca babamin söyle bir irkildi, sonra gülümsedi. demek istediğim her meslekte var orospu cocuğu, kimsenin gözünün yasına bakmadan eve gelip de icra takibi yapan, cocukları ziril ziril ağlatan orospu cocuğu avukatlar gibi.. sözüm meclisten dışarı
 • mesleğini haksız kazanç elde etmek için kullanan, ücretini fazlasıyla aldığı halde zor durumda olandan ekstra ücret talep etmekten çekinmeyen sperm israfı yaşam formatı.
 • bulundugu sehrin aihm temsilcisi olmasina ve ' ben sosyalistim' demesine ragmen bir kooperatif davasinda guclunun yaninda yer alip muvekkillerini adeta satan, onlari min. 150 bin tl zarara ugratan insana lugatimde verdigim isim.

  bu orospu cocugu, agir ceza mahkemesinde gorevi kotuye kullanmaktan yargilanip komik otesi bir cezaya carptirilmistir.

  simdi baska bir kentte orospu cocukluguna devam etmekte, arastirdim. adamin yaptigi yanina kaldi.

  sonra da " insanlar kendi adaletini tahsis ediyuur".

  .
 • suclunun savunmasini yapan avukat.

  ne aymazmisim, kucukken avukatlarin hep sucsuzun yaninda oldugunu sanirdim.

  oylemi dersiniz?

  adam birini vurmus daha elinin kaniyla solugu avukatin burosunda aliyor, mevzubahis anasi keranede calisan avukatta adama; hop dur bi dakka sakin ol dostum, simdi dediklerimi aynen yapacaksin, sunlari soyleyip bunlari kesinlikle dile getirmeyeceksin ..... vs. vs. vs diye basliyor sanatina.

  ulan basiretsiz pezevenk ,adam ayagina gelmis adam vurdum diye ,tutup yakasindan teslim etsene serefsiz!.

  ve hepsinden sinir dingildetici; bunlari, cok ulvi isler yapariz edalarinda karsima gecmis anlatiyor anasi seks iscisi avukat.