• orospu çocuğu taksicinin yüksek yerde seyredeni. az önce bu piçin bize yaşattığını anası görse acaba o da orospu çocuğu dermiydi.
    ankara'da yaşıyorsanız daracık bir yoldan karşı şerit zaten iki sıra geliyorken, üçüncü sıraya yani sizin gittiğiniz şeride geçen ve kaldırıma çıkarak paçayı kurtarabileceğiniz dolmuşçular var, yanımdaki kaldırımdan birileri geçiyor olsa napardım bilmiyorum, en azından ağız dolusu küfredeyim dedim çoktan gözden kaybolmuştu. yok arkadaş cahil insan yaşamasın dışarı çıkmasın.
  • yolcu almak için sağ şeride yanaştıktan sonra önünde hiç bir araç yokken allah ne verdiyse sola direksiyon kırarak yola dalan şöför bozuntularıdır. ulan babanın yolu muydu da yola öyle çıkıyorsun be şerefsiz. çık git önün bomboş.
  • her akşam ankara trafiğinde akköprü-öveçler arasını şahsi arabası ile seyahat eden biri olarak ünvanının önündeki orospu çocuğu nitelemesini sonuna kadar hakeden şöför tipidir. helal olsun. kolay değil bazı vasıfları kazanabilmek....
  • bir adımın kaldırımda öbürü hala dolmuşun içindeyken gaza basan adamdır. kaç kere düşüp kafamı yarıyordum bunlar yüzünden. ırıspı çocuuu
  • tanım: orospu çocukluğunda taksicilerle yarışan güruh.
    dikkatimi çeken şey bu katıksız orospu çocuklarına girilen entry sayısı 1 sayfa bile değilken orospu çocuğu doktorlar başlığında 15 sayfa yorum mevcut. yorum yok
    edit: bu orospu çocuklarına ait orospu çocuğu minibuscu başlığını yeni gördüm. minibuscu degil bu kansız picler in adı dolmuscudur
  • senin yakında az önce inen yolcunun arkasından kufur eder. e orospu çocuğu ben de müşteriyim? 5 dakika sonra benim arkamdan da mi kufur edeceksin?
  • dört yolun tam ortasında yolcu indirip bindiren, kitlenen trafikteki kornalara kapıyı açıp küfreden kişidir.
  • uber gibi bir rakibi olmadığı için çirkefliklerini medyadan"duymuyoruz" sadece.

bunların da dakika mevzusu var, dakikayı kaçırmayım diye, yeri gelir yatarak gider, yeri gelir olmadık yerlerde son sürat. inmenize bile fırsat vermiyor ayılar.
hesabın var mı? giriş yap