şükela:  tümü | bugün
 • hiç kamyon kullanarak para kazanmamış, sürekli yollarda olan ve para kazanmak için o yolları arşınlamaya devam edecek insanlara sunulan gereksiz yakıştırma

  o kadar kötülemeden sonra gelen (ara: orospu o*)
 • o kamyon şöförüne günün 88 saati direksiyon sallatan firmalara, patronlara, işverenlere de aynı agresif tavrın gösterilmesi gerek diye düşünüyorum. yoksa öyle boş boş konuşmak çok kolay.
 • bunlardan birisi bir akrabamın dükkanına girmişti. 2 akrabam o an şans eseri arka kapının yan tarafında oldukları için şu an hayattalar.
  ayrıca yolda lastik izine de rastlanmadı. beyimiz frene dokunmaya bile tenezzül etmemiş.
 • otobanda motosikletime arkadan çarpıp kaçan, kaskla kafasını dağıtmak üzere peşine düştüğüm, yakalandığında ise kapıları kilitleyen, şikayetime rağmen olay yerinin 1 km. ötesindeki polislerin görmezden geldiği kamyon şoförüdür. (bkz: #23090255)
 • yerden iki buçuk metre yüksekte araba kullandığı için götü sağlamda sanan şofördür. bu en asil duygunun insanı sol şeritten kaptırmış giderken bir anda önüne kırabilir, arkanızdaki long vehicle yazısını ağzımızın içine sokar, ancak ne sürdüğü hakkında tek bir fikri yoktur. orospu çocuğu taksicilerle iyi anlaşırlar, çünkü trafikte sadece onların işi acildir, sadece onlar vardır.
 • orospu çocuğu taksici bunların yanında iyi aile cocuğu kalır.
 • bunların en zevk aldığı işlerden biri karşıdan gelen kadın şoförleri sıkıştırmaktır efendim.

  ha bir de kendisini sollarken nedense sollamayı zevk edindim sağda neşe ne arar felsefesiyle gaza basmaları, bi kadın (hatta kesin araba süren kadınlara yollu gözüyle de baktıklarından eminim) tarafından geçileceğime ölürüm daha iyi düşünceleri vardır ki adamı öldürür. sollamak için gaza abanırsınız gaza basarlar, üstünüze üstünüze araba sürerler...

  lan altındaki kamyon lan porsche carrera değil!
 • çok iyi araba kullanan şoförler tarafından orospu çocuğu olarak ilan edilmiş ağır vasıta şoförleridir. bu mükemmel şoförlerin hemen hemen %70'i emniyet kemeri takmaz, adada bulunan araçlara yol vermez, hız sınırlarına uymaz, yaya geçitlerinde yayaya yol vermez, sis olmayan havada sis farlarını yakar vs..

  götünüz yiyorsa o adama 4-5 saat uyku reva gören şirketleri şikayet edip onlara da küfür edin.
  sol şeritte 50-60 km/h ile giderek sol şeridi kapayan insanlara küfür edin, tıkanık yollarda emniyet şeridini kullanan insanlara küfür edin, çakma xenon far kullanıp karşıdan gelen araç sürücülerinin gözlerini kör edenlere küfür edin.

  bu sınıfın içinde bazı ağır vasıta şoförleri vardır ki tek şeritli yollarda yüklü ve ağır gittiği için arkasında konvoy oluştuğu taktirde, kendi aracını müsait bi durumda yolda bulunan ceplere çekerek arkasındaki araçların geçmesini bekleyip ve sonra tekrardan yoluna devam edecek kadar düşünceli insanlar da vardır.

  biz insanoğlunun en çok sevdiği şey genel olarak konuşmak. neden genelleme olarak konuşuyoruz ki ?

  z.ö'den gelen buz gibi edit: ne oldu muhteşem şoförler? yediremediniz dimi trafikte kendi yaptığınız orospu çocukluklarını !
 • (bkz: #21277159)

  dilovası ilçesinde bol bol bulunan insanlardır. sanki bilerek hepsi aynı yere toplanmış.