şükela:  tümü | bugün soru sor
 • minibüs şoförü diye bile uzatmak istemedim ki r sayısı azalmasın.

  bilinmeyen bir ülkenin bilinmeyen bir ilinde çalışır. önce saate 80-90 km/s hız ve slalom yaparak 1 km'lik yol içinde diğer bir minibüs ile yarışır. ardından ara bir durakta elinde telsiz ve telefon bulunan yönetici orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu ile "o beni geçti o şunu geçti 4 (yazıyla dört) dakika bilmemne" diye konuşarak 5 dakikadan fazla yolcuları bekletir az öce 80-90 km/s hız yapıp slalom yapan kendisi değilmiş gibi. bu dengesizliğe sinirlenip orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu sıcakları olan bu bilinmeyen şehirde pencereyi açar ve elinde telsiz olan orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğuna "kardeşim neyi bekletiyorsunuz, az önce slalom yaparak jet hızıyla gidiyorduk şimdi bekletiyorsunuz" dediğinizde oradaki baş orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu size dünyanın en boktan cevabını verir: - sizin sağlığınız için dikkat ediyoruz!
  ancak bu orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuklarından ölesiye nefret eden bu yazar bu söze daha çok sinirlenir ve "kardeşim sağlığımızı düşünüyorsanız slalom yapmadan gideceksiniz" ile başlayan bir cümle ile cevap verir. direksiyondaki orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu ise bunun üzerine tamam abi ben gidiyorum der dışarıdaki orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğuna ve gaza basar. gaza basar dediysem sadece 20km/s hız yapacak kadar basar merak etmeyin. ve yaklaşık 2 km'lik yolu saatte 20-30km/s ortalama hız ile alır. sonra bir kavşağa gelir ve bu bizim sağlığımızı sonsuz düşünen orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu sola dönmeye çalışan bir kamyonu sadece 3 (yazıyla üç) saniye beklememek için hemen 1.5 metre sağındaki su kanalını hiçe sayarak sağ iki tekerleğini kaldırıma çıkararak kamyonu "sağ"lar (sollamak/sağlamak)
  sonunda yazar ineceği yere gelir sağ sağlim. bu muhteşem güvenli ve huzur içindeki yolculğu bize sağlayan elbette bizlerin sağlığını sonsuz düşünen orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu şoför ile orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu telsizli görevlidir.

  şunu söylemeliyim ki, eğer diğer orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçü bizim orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçüyü geçmemiş olsa bizim orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçünün geliri sadece ve sadece en fazla 8-10 tl artacaktı. mesai saati sonu olmadığı için bu kadar olacağını bile sanmıyorum. bu iyi niyetli bir tahmin.

  gördüğünüz gibi bu bilinmeyen ülkede insan hayatı sadece 8-10 tl değerindedir ve maalesef orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçünün inisiyatifindedir.

  başlığa troll demeden önce lütfen diğer entrylerime bakınız.

  not: bu entry hiç bir orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçüye hakaret içermez. tamamen bugün hatta daha 30 dakika önce yaşanmış gerçekleri yansıtır.

  başlıktaki rrrrr sayısı moderasyon tarafından azaltıldı. ama bu minibüsçünün orospu çocukluğunda hiç bir değişikliğe neden olmadı.

  not: bu başlık ilk açıldığında orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçü şeklinde idi.
 • bu orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçü zincirlikuyu mezarlığı önünde, sürekli bir çakallık peşindedir. yine aynı orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçü, bahsedilen orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocukluğunu, anasının en akıllı evladı olduğu için, trafikten yırtmak üzere yapar. çünkü önceden belirtildiği gibi, kendisi bir orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçüdür.
  diğer insanlar bilmiyor sanki bunu yapmayı. orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu seni.

  bu orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçü insan hayatını hiçe sayabilir. öyle ki, "kim sağ taraftan daha çok yaklaşıp, trafikte daha az bekleyecek"'in kavgasını verirken, tam güç ile frene basarak, bir hanımefendinin açık olan kapıdan düşmesine sebebiyet vermişliği de olmuştur. kafa üstü düşmesine hem de. 1 saniye içerisinde, o hanımefendi adeta upside down olmuştur.
  vay orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu vay.

  tüm bunlar, belirttiğim gibi, minibüsçünün bir orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçü olmasından ileri gelir.
 • arabada sigara içti bugün, tanımlamakta güçlük çektiğim bu şofer.
 • minibüsten inecekken daha inişi tamamlayamadan gazlayan ve insanı can havliyle atlamak zorunda bırakandır.
 • sadece minibüse binen fakirlerin farkedebileceği kişilik. şaka lan şaka. dolu var bunlardan trafikte.
 • bostancı dudullu arasında seyir halindeyken minibüsünde, yanında oturan yavşakla birlikte, bağıra çağıra şöyle bir diyaloğa imza atandır;

  - lan olum senin minibüste oğlanı çalıştırsana ne elin herifine para veriyon?
  - benim oğlanın daha ehliyeti mi var lan. alınca çalıştırıcaz tabii.
  - lan bizimkini ben ehliyetsiz iki sene çalıştırdım, bi bok olmaz. şöförlüğü de var, ver çalışsın it gibi gezeceğine.
  - harbi mi? polis molis bişey demiyo mu?
  - yok be olum ne diycek hıs hıs hıs (gülmek)

  harbiden en az 30.000 "r" li orospu çocuğuymuşsunuz.
 • orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçü'ye küfür etmek şarttır. unutmayın, rrrrrrrrrleri de böyle üstüne basa basa uzatacaksınız ki karşıdaki orrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu ne kadar orrrrrrrrrrrrospu çocuğu olduğunu anlasın.

  başlık/entry taşınması notu:
  (bu başlığın aslı orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçü'dür. ısrarla buraya taşınmakta hatta beni çaylak etmeye gidecek kadar faşizan moderasyon tavrına neden olmuştur. ısrarla ve ısrarla bu başlığın doğrusunun orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrospu çocuğu minibüsçü olduğunu belirtmek isterim. ama uçuş bileti almamak için daha fazla ısrara götüm yememekte)
 • adapazarı kampüs hattında bolca mevcuttur.
 • acı bir fren sesini peşinde getirecek sesleniş.