şükela:  tümü | bugün
  • okulu şahsi düşünceleri doğrultusunda yöneten,öğrencilerin yanında öğretmenleri azarlama, gerek öğrencilere gerek öğretmenlere hakaret ederek onların kişilik haklarına tecavüz etme yetkisini kendisinde bulan,sadece ders çalışan,düşünmeyen ve üretmeyen gençler yetiştirmek için çabalayan,gösteriş budalası,yalancı,sırf para kazanmak uğruna öğretmenliği seçmiş olan kişinin suratına haykırmak istediğim cümle.
  • soru cümlesi olarak da yorumlanabilecek cümle
    (bkz: sozlukte turkce karakter karmasasi)
  • yıllarca emek verdiğim işimden istifa ederken, şeflerin ”bu çocuk çok iyi hizmet etti, kıdemini ödeyelim” önerilerine “öyle bir uygulamamız yok” diyen , aradan kısa bir süre geçtikten sonra kendisi istifa ettiğinde ise tüm haklarını cebine indiren müdür çeşidi.
  • bugün bu küfürü kendisine milyon kere ettiğim insandır. (aslında küfür ettiğim müdür yardımcısıydı ama olsun aynı şey)
    haketti mi?

evet sonuna kadar haketti hemde..

kısaca şöyle; konsolosluk benden öğrenci olduğuma dair belge istiyor. bunu da müdürün vermesi lazımmış (gittiğim yer üniversite ya da lise değil kurs olduğu için aha da bu söz konusu geçen şerefsizin imzasına ihtiyacım var)

sekreter ama şuanda müdür yardımcısı müsait dedi. bu yüzden müdür yardımcısının yanına gittim. vizeye bugün başvuracaktım eksik olan tek belgemde bu. adamın işi vardı önce yarın gel dedi dedim olmaz bugün almam lazım. iyi tamam 1 saat sonra gel dedi öfleye püfleye.. lütfediyor beyfendi sanki kursun tapusunu alıcam.

1 saat sonra gittim baktım başı kalabalık dedim rahatsız etmiyeyim hiç sesimi çıkarmadan geri döndüm. yine 1 saat sonra gittim baktım koridorda yürüyor. bende nasıl kibarım görmen lazım yani. kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama benim bunu bugün almam şart dedim. inanır mısın ben yokmuşum gibi yanımdan geçti ve yürüyüp gitti...

sonra da diyolarki o adam dövüyor. afedersin ama bunun gibileri haketmiyor mu?

en sonunda müdürün yanına gittim o ayrı terane zaten. telefonu açmış birisiyle kavga ediyor. dedim yok ben alamicam bunu. sonra sağolsun sekreter kız tamam ben imzalatayım dedi de imzalattı müdüre.

şimdi gel de küfür etme. edicem valla;

ulan be şerefsiz be orospuçocuğu be piç alt tarafı bir kağıda imza atacaksın.. kimsin lan sen haa kim. bi afralar tarfalar. nasıl bir insan diğer insanı kendisiyle konuştuğu halde yokmuş gibi farzeder de yanından geçer gider??

oh lan biraz küfrettim de rahatladım.

şerefsiz ya.. umarım en yakın zamanda seninde bir belge alman gerekir sanada, senin bana yaptığının aynısını yaparlar.

göt.
  • verdiği sözleri tutmayan, yavşağın önde gideni.

hayatımda kimseye beddua etmedim, hiç sevmem döner dolaşır beni bulur diye korkarım ama bu farklı.
    son bir senemi zehir eden, ciddi ciddi söylüyorum 1 senede 3 senelik yaşlanmama sebep olan karaktersiz, kişiliksiz insan müsveddesi.

maalesef bunu anlama sürecim çok sancılı oldu fakat siz siz olun kurumsal hayatta verilen hiç bir söze inanarak hayatınızı şekillendirmeye çalışmayın ve en önemlisi istedikleri zaman herseyi değiştirebilen bu yavşak kodamanların istedikleri zaman sizi yapamayacakları pozisyon, proje, konum, maaş vs. yok.

bütçe yok, böyle olması gerekti gibi palavralara da inanmayın ve mümkünse size verilen her türlü görev tanımı ya da ileriye dönük sözleri başarabiliyorsanız sözleşmenize yazdırmaya çalışın.

p.s: artık ses kaydı yasal olarak kanıt olarak sunulabiliyor diye bilmekteyim, eğer yanlış biliyorsam yeşillendirebilirsiniz. bu da aklınızda bulunsun.
  • kesinlikle benim müdür bu. şöyle ki;

sivil hayatta 10 numara 5 yıldız olan bu insan şirkete girince biraz değişiyor. ki kendisi sonuçta müdür olduğu için bunu doğal karşılayabiliyorum.

ancaaaakkkkk;

tedarikçilerden, pazarlamacılardan yada herhangi bir nefes alan bayan yanına gelince tam anlamıyla bir orospu çocuğu müdür haline geliyor bu piç. bi yavşaklıklar, bi seviyesiz konuşmalar, bi imkansızı emretmeler, abidik gubidik el şakaları vs. vs.

---------- düşün ki o bunu okuyor----------

ulan 3 boyutlu orospu çocuğu, ulan gavat, ulan dürzü, ulan yarraaamın kurma kolu, ulan zevksiz gecenin mahsulü, ulan pezevenklerin döllediği orospu yumurtasından doğma piç oğlu piç, babanın altına yatıp, gözünün içine bakan karını sikeyim senin ben. allah canımı alsa da ölmüşlerini siksem senin. seni doğurtan ebenin, doğduğunda hayırlı olsun diyenin, duyup görmeye gelenin amında otopark işleteyim, giren çıkan belli olmasın.

---------- düşün ki o bunu okuyor----------

(bkz: oh be rahatladım)
  • bizim müdürdür.

her türlü şerefsizlik yapar, göz yumar, cukkasını
    alır, çatır çatır yer amaaa sürekli namusdan bahseder şerefsiz evladı or*spu çocuğu. hayadan edepten bahseder utanmadan rezil yaratık.
    sorsanız dindardır da.
    leşini köpekler bile yiyemez o derece kokuşmuş biridir çünkü.
    onu tanısanız insalıktan varolmaktan tiksinirsiniz. böyle bir insanın altı olmak dünyanın en utanç verici şeyidir.
    hele bir de ona utanmadan yaranmaya calisan insanlari gördükçe.

bende heralde problem herkes böyle olduğuna gore.