şükela:  tümü | bugün soru sor
 • orospu çocuğu taksicinin okuyanı. ama kafa aynı.

  .
 • sabahın altısına kadar sizin bilgisayarınızdan oyun oynar, işi bitince de sizi uyandırıp "bilgisayarı toplasana ben yatıyorum" der.
  ertesi gün aynısını tekrar yapar ve bu gece de tekrar yapmak üzere sizden bilgisayarınızı isteyecektir.
 • şunların kombosu ve daha fazlasıdır bazen.

  · (bkz: -40 derecede cam açan oda arkadaşı) (27)
  · (bkz: adamı katil eden oda arkadaşı) (5)
  · (bkz: dünyanın en beyinsiz insanıyla oda arkadaşı olmak) (14)
  · (bkz: ıslak köpek gibi kokan oda arkadaşı) (4)
  · (bkz: orospu çocuğu bok suratlı domuz çinli oda arkadaşı) (28)
  · (bkz: yurttaki horlayan oda arkadaşı) (13)

  öyle bir insandır ki kendi bilgisayarını satıp parasını yer, hababam sizin bilgisayarı isteyip sabahtan akşama kadar porno izler, odadan çıkmanızı isteyip ısrar eder çok afedersiniz attıracaktır.

  pek tabii horlar, ışığı erkenden kapattırır. 3 milyara yakın geliri vardır ama (hala yurtta kalır bu apayrı bir konu) leş gibi kokan ve odayı yaşanmaz hale getiren ayakkabılarını atmaz. sabahan 5inde 6sında sevgilisini arayıp bağırışır. çayınıza çöreklenmek için içine tükürür. yüz kere söylenmesine rağmen odada sigara içer...

  edit: niye dövmüyosun demeyin adam benden 10-12 yaş büyük.
 • siz odada sadece kendinizin duyabileceği şekilde klasik müziğinizi dinlerken gelir ve kendi bilgisayarından yüksek seste karadeniz müziği açar, siktirir gider.
  orospu çocuğudur dedik ya.
 • kendi memleketine bakmadan sizin memleketiniz insanları hakkında aşağılayıcı fıkralar anlatan ve sadece kendisi gülen hıyardır da aynı zamanda.
 • bu orospu çocuklarına ben de rastladım bir kaç defa. ilki edirnedeki ilk öğrenci evimdendi. müstakbel kız arkadaşımla haftalar öncesinden yaptığım planları sabote etti. başka bir şehirden bir kız ile facebook'un okey oyununda tanışmış ve buluşacaklarmış. bu yüzden evden çıkmayacağını söyledi. hatta bana sen gelme dedi. sinirlerimi zıplattı haliyle. "bak oraya gelirim senin ağzını yüzünü dağıtırım" diye tehdit ettim. olan bizim planlara oldu. kız bunun üzerine vazgeçti. ulan pezevenk herif, kızı ikna için kırk takla atmışım, sırf benim işimi baltalamak için yapılır mı bu? neyse efenim buna ya sen evden gidersin ya ben dedim. herif kontrat benim üzerime dedi. diğer 3 kişi birden çıktık evinden. ortada kalakaldı.

  bu evden çıktık başka bir eve geçtik. evde oturan çocuğa 6 ay kesin kalırız ama sonra çıkarız tamam mı? dedik. çünkü mezun olmuştuk. formasyon vardı. bu yüzden bekliyorduk. neyse efenim ben 9 ay kadar kaldım. yeni ev arkadaşları da geldi. ama dairede sadece evde en eski olan çocuk ile anlaşıyordum. sonra ücretli öğretmenlik için aradılar beni. formasyon için boş yere beklemeye lüzum yok diye arkadaşlara söyledim ve çıktım evden. 1 hafta sonra eşyalarımı alırım dedim. sürekli eve misafir gelen çocuğa benim odayı ayarlamışlar. neyse 1 hafta sonra eşyaları gelip aldım. eve gittim eşyaları yerleştirirken kirli sepetim ve içindeki kıyafetleri bulamadım. evdeki çocukları aradım ve baktılar bulamadılar. sonra piçin birisi onları atmış olabiliriz dedi. nasıl yani dedim. kokuyorlardı attım ben dedi. ne hakla atarsın orospu çocuğu? kendi odanda değil müstakil bir şekilde duruyor kenarda. 3-4 kazak, 2-3 pantolon, iç çamaşırları, çoraplar falan hepsini hiç içi sızlamadan atmış. tartıştım tartıştım baktım laftan anlayacak kafa yok, ucuz tehditler ediyor bir de utanmadan. zıkkım olsun dedim ve tüm irtibatı kestim.
  netice itibarıyla büyük orospu çocuğudur tsubasa
 • başlıkta bahsi geçen türlere olan tahammülsüzlüğüm neticesinde gerçek bir kesit;

  sene: 2003
  mekan: istanbul üniversitesi avcılar kampüsü öğrenci yurdu

  ve olaylar gelişir; şimdi bu mükemmel orospu çocuğu oda arkadaşım ben finallere çalışırken odaya gelip diğer bir orospu çocuğu olan hemşerisi ile tavla oynamaya başladı, zarlar beynimde dönerken bende bir yandan inatla ders çalışmaya çalışıyorum, her zar atıldığında hayvani sesler yükseliyor gırtlaklardan, sanarsın ortadünya savaşlarından sahneler amk, pullar kırılıyor küfürlerin bini bin para, uyarı 1 sonrası tahmin edileceği üzere pek siklenmemiş olmam beni yıldırmak bir kenera daha da bilenmeme neden oldu, gırlamalar karşılıklı olarak devam ederken 2. uyarı sonrası

  o.ç - tamam aq sende tam ders çalışacak zamanı buldun aq, aq,aq,aq,aq,aq söylemleri ile içimdeki delme, deşme, kesme, ısırma isteği tavan yapmış durumda, beklenen sona yaklaştıkça bu orospu çocuklarının götünden kan almak için an kolluyorum rum rum rum derken kendimi ertesi gün yurttan atılmış buldum.

  sonuç ; tavlayla burnu kırılıp hastaneye kaldırılan yaralı bir orospu çoçuğu yanında , sedyede güveç refakatçi bir orospu çocuğu..
 • sabahları uyutmuyor orospu çocuğu. herkesten erken uyanıyor. haftasonları bile uyumuyor uyutturmuyor. tangır tungur tangır tungur. sabır testindeyim sanki. kamera şakası mı lan bu?

  (bkz: amk evladı)
 • gürültü yapma hakkına sahip olduğunu iddia eden bir modeliyle birlikte yaşadığım orospu çocuğu.

  #63596461