• - daha dikiz aynasında görünmeden sağ şeritten sollamak için kaykılayım. öndeki de yol vermek için sağa yanaşır ve sağ kalırsa anamı siker hem.
  • - dur lan şu hızla, şu tek şeritli yolda, sinyal falan vermeden bi anda sağa döneyim dur, ehe mehe daha karaköy keranesinden annemi alacam geciktim.
  • - arkamdaki selektör yapıyor ama ben yine de solda durayım. n'olur n'olmaz, 10-15 km sonra sola falan dönerim belki. gaza da basasım yok, üçüncü vites iyi böyle şehirlerarası. beklesin ya da anası kocasıyla yetinemeyen ben ve herkes gibi sağdan sollasın. ayrıca kalıbımı da sikseler de boş kalmasa, o kadar rahatım valla, oh.
  • - karşıdan karşıya geçen yaya yürümesin, koşarak geçsin. dur hızlanayım, direksiyonu üstüne kırayım. bak nası hızlandı lavuk. heh heh heh...
  • avm otoparkına ulu orta arabayı çekip, kendi arabasını bile bir nevi piç gibi öylece bırakmak da bunun bir yoludur.
  • -yıl sonu için aralığın son haftası izin yapılacak, izin yazın, öncesindeki haftasonu cmtsi pazar günü çalışılacak ama. izin yazdığınız günlerde işe geleceksiniz, yıl sonu acil işler var sonuçta (yaşanmıştır, yaşanıyor).
    vahşi kapitalizmi yirmibirinci yüzyılda yaşayan ve yaşatan bu ve benzeri firma/yöneticilere gelsin bu tanım.
  • "şu önümde giden dallama da niye geçmezse sağa, o kadar sellektör yapıyorum, hatta dur iyice götünün dibine gireyim, aa sağda kamyon varmıs geçemiyomuş adam, geçerse kamyona yapışcak lan. yapışşın amına koyyim. sellektöre devam.aa sinyal veriyo , sağa geçicek galba. olsun lan. sellektöre devam. gir göte. gir."diye serzenişte bulunmak.
  • -ameliyatınızı benim yerime asistanlarımın yapmasını istemiyorsanız elden 10 bin liracık alayım.
  • benim ilişkilerim var, hallederiz abi demek.
    götünü yiyyim ayağa yapmak.
hesabın var mı? giriş yap