şükela:  tümü | bugün
  • bu damgayi yemek icin 4 adet vesikalikla birlikte valilige basvurmak gerekir.
  • bazı zihniyetine tükürülesi insan evlatları tarafından, seks hayatını gayet ölçülü bir şekilde yaşayan dişilere bile vurulan damga.
  • sığ beyinlerde el değmeden hazırlanır.
  • ucuz yoldan bu damgayi yemek icin ek belgeye gerek yoktur. eger di$iyseniz, beyin hucrelerinin sayisi bir salamdaki fistik sayisini gecmeyen bir erkekle yatmayi reddettiginiz takdirde bu damga butun ha$metiyle alniniza yapi$tirilacak, fistikli salamlardan olu$an geni$ arkada$ cevrelerinde bu damgayla taninacaksiniz.

malum; damgalamak kolayken damgayi cikarmak zordur.
    (bkz: verirsen saglam kari vermezsen orospu)
  • sorun çıkarmadan çatır çatır basılan damgadır. öyle kuyruklara girmeyi gerektirmez. zira orospu damgasını basacak türlü türlü kurum/kuruluş ve özel/tüzel kişiler mevcuttur.
  • toplum ve kimi iğrenç kurallarının vurduğu basit bir damga. herkes birbirinin yaşantısına sürekli karıştığı için bu ülkede, ona orospu buna pezevenk şuna şerefsiz gibi şeyler çok söylenir, ve bunların çoğu da bazı şeyleri aştığını gösterir vaziyette söyler. rte için, "tayyip'i üzmek, allah'ı üzmektir" denen ve bunu destekleyen insanların çokça olduğu bir ülkede, kimseye dokunmadan, kendi inancı, kendi doğrularıyla yaşamaya çalışan insanlara her zaman bir şekilde damga vurulacaktır ve vuruluyor bu ülkede.. vurulan damga üzüntünüz olmasın, inandığınız şekilde yaşadığınız için vurmuşlarsa bu damgayı. onurunuz olsun..

(bkz: sen solcusun)
    (bkz: sen özgürlükçüsün)
    (bkz: sen toplum kurallarına iğrenç dedin)
    (bkz: sen orospusun)
    ...
  • bir zamanlar kutahya genlevinde calisan bir kadinla tanismistim. yanilmiyorsam sol bilegin e seri numaralari damgalanmisti. vesikaliydi. emekli olmak uzereydi. bir ev almisti bir ege kasabasina yerlesecekti. ve evet o yillarda etrafta dovme yoktu. ve evet sildirilebilecegini bilmiyordu. ben de bilmiyordum. cok ta yaslı degildi oysa ama asla kisa kollu giyemiyecekti. birini gonlunce sevemiyecekti.