• evli, çoluk çocuk sahibi olup, flört eden, eşlerini aldatanlarını bildiğim tür. üstelik sayıca o kadar arttılar ki bekar ve özgür kadınlara meydan okuma olarak alıyorum ben bu durumu.

bu ne hırs yenge? hepsini mi alıcan? bize de kalaydı biraz?
  • en çekindiğim tiptir.

sevgililerim için bile şunu söyledim hep;

kendisi olabilir sorun değil, ruhu orospu olmasın.
  • erkeklerin bundan hoşlandığını anlayan kadındır, sadece sevişme anında ortaya çıkar bu ruh hali.
  • anneannemin yıllar önce birine sinirlenip mutfakta yalnız yakaladığı bana, bir hışımla gözlerinden alevler saçarak söylediği sözü hatırladım.

- kızım. 7 çeşit orospu vardır. bacağını açan orospu, şunu yapan orospu, vs. vs. bir de ruhu orospu olan vardır. hah işte kızım ruhu orospu olandan korkacaksın, ruhu orospu olandan!
  • gerçek bir orospu bunun yanında bakire kalır, orospudan çok daha fazla orospudur bu.
  • erkeğin orospusundan iyidir.
  • eti için değil ruhu için beraber olunacak kadındır.ruhu herzaman 5 para eder.şanslıdır yaşlansa bile potansiyel asla azalmaz hep müşteri bulur.sadedir yani dışardan senin benim gibiyken içi bizi yakar.
  • var böyle kadınlar evet ama en azından anne olduklarında bence ruhlarını dizginlemeliler.

lisede bir kız vardı, ortala güzellikte sürekli sevgili değiştiren aklı bi karış havada okulla ve dersle alakası olmayan bir kız.

yıllar sonra facebook bokuna onun evinde buluştuk. haliyle üniversite okumamış liseden biter bitmez de evlenmiş, 2 kızı olmuştu. kızları boyuncaydı gerçi bunda boyunun kısa olmasının da etkisi var ya neyse. bu arada o ortalama güzelliği de kalmamış, bildiğin koca götlü ve koca göbekli bir kadına dönüşmüş.
    eşiyle de tanıştık. gayet düzgün, bişiy mühendisi ve belli karısına aşık bir adam.

bizim hatun, çocuklarının yanında sürekli eski sevgililerden ve onunla ilgilenen erkeklerden bahsediyor, falan. ilginç geldi tabii. hayatında bahse değecek bir başarısı olmadığı için böyle saçmaladığını düşündüm. resmen kendisiyle ilgilenen adamlar olmasından gurur duyuyordu. sanırım o sene bir bebek sahibi daha oldu. acayip sevimli bir erkek bebek. oldu mu sana 3 çocuk.

bebek bir iki yaşındayken facebook paylaşımları dikkatimi çekmeye başladı. evli bir kadının paylaşabileceği türden şeyler değildi. bir adama aşık olmuş ve aleni şekilde adamın adını sanını belirterek saçma sapan paylaşımlarda bulunuyor. sonra zırt pırt salak şeyler paylaşıyor diye ondan gelen haberleri kapadım. geçen baktım bu kez başka bir adama aşk ilanları yapıyor yine facebook sayfasından.

bu kez merak ettim, sordum. meğer; o ilk (en azından benim bildiğim ilk) olaydan sonra boşanmış, benim haberim yok.
    şimdi "ciddi" bir ilişkisi varmış.
    ulan ne bok yersen ye ne yaşarsan yaşa, bana ne de. 3 tane evlat sahibi kadınsın. o sayfan herkese açık. çocuklarının arkadaşları, onların aileleri ve öğretmenleri görüyor bu basitliklerini. hepsini geçtim evlatların görüyor ulan evlatların görüyor. üzüldüm açıkçası ailesine bunu yaşattığı için. öyle aşırı modern açık görüşlü bilmem ne bi ailesi de yok. hacı anne baba. sakin kendi halinde düzgün ve iyi insanlar.

benim için orospu ruhlu kadının tanımı o hatundur.

bu kadınlar bence evlenmemeli, hadi evlendi diyelim anne olmamalı. sakın bana kendi hayatı kime ne bilmem ne diye zırvalama. hee kendi annen böyle bir ruha sahipse ve sen ona gerçekten saygı duyabiliyorsan; ben sana saygı duyarım o ayrı.

bir sevgilisi varken ya da evliyken başkalarıyla ilişki kuran ve bunu gurur okşanması olarak gören kadın orospu ruhludur, net. bu kadınlar seks yapsın dursun onla bunla. aile kurmasın. kimsenin canını yakmasın.
hesabın var mı? giriş yap