• lisedeyken arkadaş tavsiyesi ile başlamıştım devam etmedim . kötü müydü değildi hatta ilginçti konu olarak .
  • --- 5.sezon 9.bölüm spoiler ---

nasıl oluyor da rachel'ın çocukluğu ile helena'nın çocukluğunu 2 ayrı oyuncu oynuyor? bunlar klonsa çocukluklarının da aynı görünüşte olması gerekmez mi?

--- 5.sezon 9.bölüm spoiler ---
  • 3. sezon 3. bölümü yeni bitirdim. tüm klonların ayrı bir sevdiğim yanı var ama helena bambaşka. sinirden gözü döndüğünde bile sestralarına olan sevgisi onu sakinleştirebiliyor. işte gerçek sevgi budur. sevdiklerine(!) psikolojik veya fizyolojik zarar verenler gelsin senden ders alsın helena reis. <3

edit: 5. sezonun son üç bölümü gözyaşları içinde bitirdim. sizi çok özleyeceğim sestralarım ve brother sestralarım.
  • --- spoiler ---

ay her bölümünde bir şeyler olan dizi. bu kadar hareketli dizileri pek beğenmiyorum elimde değil. tatiana'nin oyunculuğu hatrına izliyorum. kadın gerçekten güzel iş çıkarıyor. her bölüm ortalama 4 karaktere can veriyor ve hepsini gerçekten yaşıyor. hiç biri üzerinde eğreti kalmıyor. helana olan favorim. keşke benimde öyle bir klonum olsa, canımı sıkanı katlettirsem. lol

sestraaa. brother sestraaa.

ek: felix'e değinmeden bitirmişim entryi. ayıp etmişim. keşke öyle bir gay kardeşim olsa ahahahahahah.

ek1: ya alison var birde. onu da es geçemeyeceğim. paranoyak, düzenli ve titiz. az ben gibi. bilemedim.

--- spoiler ---
  • graeme manson tarafından yazılan ve john fawcett tarafından yönetilen kanada yapımı dizidir.
    yetim olan sarah manning koruyucu bir aile tarafından yetiştirilmiştir. yaşadığı şehirden kaçıp başka bir şehre gitmek isterken kendisine tıpatıp benzeyen beth childs’ın intiharına tanık olur. onun yerine geçer ve kendisinden daha da fazla olduğunun farkına varır ve olanlar olmuştur artık. tatiana maslany'nin muhteşem bir oyuncu olduğunu izledikten sonra anlayacaksınız.
    4 farklı kişiyi canlandırır ama hiçbiri de birbirini andırmaz.
  • ilk bölümü ile insanı kesinlikle kendine çeken bir dizidir. başrol oyuncusu aynı zamanda birden fazla rolde oynadığı için ve hepsinin hakkından çok güzel geldiği için ödüle layık bir kadındır.dizi fena sarıyor. helena en efsane karakteridir.birkaç arkadaşımı başlattım hallerinden memnunlar.
  • japon uyarlaması çıkmış olan dizi.
    kaynak

şunu açıkca söyleyebilirim ki kesinlikle batacak.çünkü dizi konusu dışında oyunculukla ön plana çıkan bir dizi ve başroldeki kız oyuncu bile değil.eskiden bir kız grubunda şarkıcıydı . sonra oyuncu oldu falan

ilk bölüm için (japonca)

part 1

part 2

edit: tüm klonlar
  • güzel dizidir, bağımlılık yapar, tavsiye edilir. finaliyle beraber güzel bir izlenim bıraktı.
    --- spoiler ---

bu arada.. ah be bilim adamları.. madem bir halt yediniz neden onları doğaya salıyorsunuz? sayenizde beş sezon izledik.
    --- spoiler ---
  • herşeyiyle çok iyi olan dizi. izleyen herkesin malumu olduğu üzere başrol kızımız oyunculuk dersi vermektedir.

izlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir.
hesabın var mı? giriş yap