• özel mesajlarla insanlara küfür edecek kadar aciz birisi.

düşüncelere tahammülsüzlüğünü insanlara ettiği küfürlerle engellemeyi düşünüyor sanırım.

onun adına üzüldüm.
  • artık tartışmanın ne demek olduğunu bilmediğini anladım.

savunduğu konunun aksini savunduğunuzda başlıyor küfre.

terbiye sınırlarını geçtiğinden kendisine ne cevap vereğim bir daha ne de nick altına yazacağım.
  • karşısındakine kendi düşüncesini kabul ettirmek için karşısındakini küçümsemek, hakaretamiz ifadelerle yaklaşmak gibi ilginç bir yöntemi olan ekşi sözlük kullanıcısı.

evet, ben de kendisiyle mesajlaşanlardanım.
  • laz ve hamsi kelimelerine aklı sıra aşağılayıcı anlam katarak, hakaret olarak kullanan holigan. futbolun insan beynini nasıl örümcek ağı ile örebileceğini bir çok yazarda görebiliyoruz bugünlerde.
  • --- spoiler ---

"laz" dememek için kendimi bu kadar zor tuttuğum başka bir entry hatırlamıyorum.

--- spoiler ---

bu yazıyı yazarken ırkçı değil de sevgi yüklü olduğunu vicdan sahibi olan hiçkimse söyleyemez sanırım.
  • kendisine bir "okuduğumuzu anlayalım" özeti geçmek isterdim ama tüm sözlük kendisini biliyor. beyhude uğraşların anlamı yok.

laz ve hamsi kelimelerini hakaret olarak kullanabilecek tıynetteki bu yazarımız boş zamanlarında hümanist rolü yapar ve sözlükte ettiği hakaretleri "ettim ama niye ettim" diye paragraflarına döker.
  • kendisine hakaret etmeyen, daha önce tanımadığı ve hiçbir şekilde iletişimde bulunmadığı bir kişiye rahatlıkla dangalak diyebilen terbiyesiz bir sözlük yazarıdir.

dangalak demesinin sebebi dangalakca yorum yapmammis. fenerbahçe başlığının altına aynen şu ifadeyi yazmıştım: "şike yaptığı türkiyedeki bütün mahkemelerden tutun da avrupada cas'ta bile ıspatlanmış olan türkiye'nin güzide kulubü."

bu terbiyesiz karakter özel mesaj atarak mahkemenin ıspat makamı olmadığı, karar makamı olduğunu söylemiş. ardından da böyle dangalakça yorumlar yapma demiştir.

daha ilk mesajında hiç tanımadığı bir insana hakaret eden bu terbiyesize, öncelikle düzeltme için teşekkür ettiğimi söyledim. ardından daha hakaret etmemesini söyledim. ısrarla terbiyesizliğe devam etti.

bence ileride çocuklarına direndim değil, sağa sola salya saçtım, küfür ettim, hakaret ettim desin. çünkü direndim demesi de, en fazla şike yapmadık ki biz demesi kadar inandırıcı. olanı biteni bir tek siz biliyorsunuz kardeş.

http://spor.haberturk.com/…-yeterli-delile-sahiptik

şikayet ettim bütün mesajlarını ve entrylerini bana karşı olan. fenerbahçenin başındaki küresel oyun, umarım ekşisözlük yönetimini de kapsamına alır da bu arkadaş da cezasını alır. öyle ya, küresel bir oyun oynanıyor.
  • fenerbahçe taraftarı olduğunu "tahmin ettiğim" terbiyesiz yazar. ilk kez mesaj attığı bir kişiye hakaret dolu söylemlerde bulunmaktan çekinmemiştir.
  • aziz yıdırım'ı "dıdının dıdısının çaycısı" zanneden komik yazar. başkanınız hacı o. eğlendiriyor.

(bkz: #37614646)
  • outside'ın istifa etmesinin ardından aziz yıldırım'ın bulduğu taze kan. 3+1 yıl imzalamış diyorlar.
hesabın var mı? giriş yap