şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3258 entry daha
  • tüm samimiyetimle bunu yazıyorum ki gelecek nesiller ismine kanmasınlar, bir gram aklınız varsa burayı seçmeyin. bir okuldaki akademisyenlerin politikası tamamıyla öğrenci düşmanlığı ve egoistlik üzerine kurulu olur mu derseniz evet oluyormuş. gidin bilkent'e hacetteye gaziye. hem üniversite hayatınızı yaşarsınız hem de şamaroğlanına dönmezsiniz.
  • hacettepe ve gazide odtüdeki gibi üniversite hayatı yaşanılabileceğini düşünen yazarları barındıran üniversitedir.
  • tüm samimiyetimle yazıyorum, odtü’de okumayan bilmez, atar. başkalarını eleştirirken kendi mükemmelliğini düşünenlerin ezmeye çalıştığı ama ezildiği üniversitedir.
  • tüm samimiyetimle yazıyorum, okulunu tanıyamamış nesle âşina değilim.
  • herhangi bir t anında kayıtlı öğrenci, kadrolu/kadrosuz akademisyen, yönetim personeli, bakım/onarım personeli sayısının toplamı neredeyse 20 bin çıkacak bir okul hakkında yapılan genellemelerin doğruyu yansıtması için elinizde sağlam bir büyüklüğe sahip örneklem olması lazım.

bakın daha bunun mezunlarına falan hiç girmedim.

tabi bu okula gitmeyin tavsiyesi verenler okula gelip derslerine girselerdi belki daha iyi istatistik bilgisine sahip olup bir yerlerinden sallama tespitler yapmazlardı. bahsi geçen diğer okullarda bu eğitimin üstünde pek durulmuyor sanırım.