şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
3259 entry daha
  • burada altı koca yıl geçirdim. sevdiğim, nefret ettiğim yanları oldu.
    ama yine de sahip olduğu asalak tipleri ve rezil öğrencileri yok etmezlerse yakın gelecekte yalnızca ankara ve çevre illerde yaşayan öğrencileri kabul edecek duruma düşecekler.

1. terör destekçisi öğrenciler
    1.a odtü'de açık açık pkk'yı destekleyen insanları bulabilirsiniz. devrim stadı'na mumlarla yazılan "pkk" ve "apo" yazıları gerçektir.
    1.b günün birinde okula erdoğan geldi. zaten birtakım olaylar oldu, oturup onları yazamam. ama en önemlisi o gittikten sonra okulda bir yürüyüş yapıldı. devrim stadı'na bulutsuzluk özlemi'nin vokali ile beraber bazı sözde sanatçı, özde hain insanlar geldi. peki ne oldu o an? statta elinde silah bulunan dev bir terörist resmi açıldı. kanıtım yok ama bunu yüzlerce insan gördü. yıl 2013.
    1.c odtü kütüphanesinin önünde "katil devlet kürdistandan defol" pankartı açıldı.
    1.d okulda açılan chp standı hdp li teröristler tarafından darp edildi.
    bu gibi daha onlarca olay oldu.

2. eşcinsellik
    her dönem başı okulda öğrenciler üyesi oldukları toplulukların broşürlerini dağıtır. bu topluluklardan biri de lbgt denen arsızlara aittir. okulda el ele dolaşan, saçları boyalı ve kadın çantalı erkek bozuntularını rahatlıkla görebilirsiniz. ister inanın, ister inanmayın. eminim ki ulu orta yerde öpüşen lezbiyen kızları gören yüzlerce odtülü vardır.

şimdilik bu ikisini yazıp bırakıyorum. aklıma estiği an yenilerini ekleyebilirim.
1 entry daha