• tivibu youtube kanalında erkut öztürk moderatörlüğünde sunulan ve erman özgür ve nihat kahvecinin maç yorumlarının olduğu spor programı.

sanırım herhangi bir gıybete, goygoya, prim kovalamaya, sağa sola sataşmaya çalışmadan sadece futbol konuşulan, en azından benim gördüğüm, tek program.

özellikle erman özgür'ün maç analizleri ve yorumları gerçekten çok doğru ve objektif. nihat kahveci ise biraz daha duygusal ama o da objektifliğinden ve net yorumlarından ödün vermiyor. gerçekten futbol konuşulan bir program istiyorsanız, şiddetle tavsiye ediyorum.

ha 4 5 tane tv şovmeninin, futbol harici niyetlere futbolu meze edip, hauuvvv vaauuuv diye bağırıp, çeşitli yalanlar, baitler, prim sevdası ve kişisel sosyal medya takipçisi kasma kaygısıyla ortaya attıkları abuk sabuk komplo teorilerini dinlemek istiyorsanız ortamda bolca var, seç beğen al.
  • benim de youtubedan beğenerek takip ettiğim bir program. işin futbol kısmıyla ilgileniyorsanız tavsiye ederim. yoksa açmaz sizi.

erman özgür bu piyasada düzgünce futbol konuşmaya çalışan 3 5 kişiden biri sanıyorum.
  • severek takip ettiğim bir program olmakla birlikte, 12 şubat 2018 galatasaray antalyaspor maçı sonrasındaki yayında iki adet ciddi hataya imza atılan program olmuştur. hata olur, insanlık halidir de; kamera önünde/arkasında bulunan kimsenin bunları fark edip düzeltmemiş olmasını enteresan buldum.

1- özgür buzbaş, garry rodrigues'ten bahsedilirken "tudor'a teşekkür etmek lazım herhalde bu transfer yüzünden." dedi. ancak, garry rodrigues galatasaray'a igor tudor'dan bir ay önce imza atmıştı, yani transfer gerçekleştirildiğinde galatasaray'ın hocası jan olde riekerink idi.

2- ali ece, fatih terim'in 82. dakikada oyuna hakan balta'yı aldığını iddia etti ve bunun üzerine bir analiz gerçekleştirdi. oysa bu dakikada oyuna giren sinan gümüş idi. hakan balta ise bu karşılaşmada herhangi bir süre almadı.
  • özgür buzbaş, ali ece ve uğur meleke'nin tivibuspor'da süper ligi yorumladığı program.
  • go tahtasında tengen olarak adlandırılır.

ayrıca bir doğru üzerinde iki uca eşit uzaklıktaki noktaya denir. (sayı doğrusunda 0 mesela)
  • özgür buzbaş,oğuz çetin ve ali ece'nin olduğu tivibuspor'da yayınlanan türk televizyonlarının en zekice ve kaliteli yorumlarının olduğu futbol programıdır.
    nihat kahveci varken kaliteden ödün vermişlerdi. şimdi oğuz çetin'in futbol bilgisi,ali ece'nin gerçekçi yorumları ve özgür buzbaş'ın bende varım diye saçma salak aralara giren yorumculara inat kaliteli moderatörlüğü ile sıkmadan izlettirmektedir.
  • izleyenleri yanlış bilgilendiren tivibu spor programı.

tümer metin; "parken stadı suni çim mi?" diye soruyor.

muhteşem kamera arkası ekibi de araştırıp "suni çim" yanıtını veriyor.

stadın zemini suni çim değil. açın, 8 kasım 2023 kopenhag manchester united maçı'nın özetini izleyin, anlarsınız...
hesabın var mı? giriş yap