şükela:  tümü | bugün
  • şüphesiz ki yozgat'ın gözbebeği olan bekir bozdağ'dır.

*bıyıklı
    *bıyıksız
    *bonus

- (bkz: #74015185) entry'imde kullandığım ifadeden dolayı kutlama mesajlarından arkadaşların isteği üzerine açılmış bir başlıktır. -
  • aşırı mütevazı açılmış başlık. ne demek orta doğu ve balkanlar, başlığı açan arkadaşı şiddetle kınıyorum*

kendisi sahra altı afrika'sının, baltıklar'ın, ural altay bölgesinin ve dahi asya pasifik'in en yakışıklı hükümet sözcüsüdür. cevahir bolayır'ın benzer bir twitinde de belirttiği üzere
    born to be hükümet sözcüsü'dür. o kadar hükümet sözcüsüdür ki iktidarın hükmü ve meşruiyeti yakışıklılığından ileri gelmektedir. en büyük şanssızlığı züleyha döneminde yaşamamasıdır. zira bu dönem de yaşaması yakışıklılığının bin yıllar sonra anlatılacak olmasına engeldir. yine de itiraf edeyim. geçenlerde elma soyarken zapping yapan arkadaşım aniden ntv'yi açtı. ekranda gördüğüm bu erkek güzelinden sonra şok içerisinde elma yerine başparmağımı soydum ve yedim.

allahım dedim bu ne, ne bu, yani bu nedir dedim.
    tüm ihtişamı ve edeleli kollarıyla ekranda belirdi. bir insan ekranda ancak bu kadar belirebilirdi.*

ulan dedim kendime, bu insansa dedim ben hayvanım dedim dedim. örneğin beyazsaray bizim sözcümüzü gördükten sonra nasıl olur da basın açıklamalarını yazılı verme kararı almaz, ekrana ucube sözcüleri çıkarmaktan imtina etmez, orta doğuda kartlar yeniden karılmaz, kanada başbakanının yaptığı gibi devletimiz pr çalışmasını hükümet sözcümüz üzerinden yapmaz dedim.

sonra efendim bu ülke düzelmez diyorlar, düzelmez tabi! kınıyorum.

son olarak da sözüm meclisten ve hükümetten dışarı;

(bkz: kız bekir)*